Haft koralikowy

Haft koralikowy - wzory do haftu koralikowego oraz zestawy do haftu koralikowego, dzięki którym stworzysz niezwykłe obrazy z koralików, a wyszywanie koralikami stanie się czystą przyjemnością. Obraz haftowany koralikami jest naprawdę niezwykły - błyszczący i przyciągający wzrok. 

Subcategories
Pokazuje 1 - 24 z 125 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 125 elementów

Koralikowe szycie

Sposób szycia koralikami przypomina trochę połączenie klasycznego haftowania z diamond painting. Połyskujące koraliki są świetnym uzupełnieniem każdego obrazu. Szczególnie ładnie wyglądać będą na oferowanych przez nas wzorach z ptakami, motylami, w połączeniu z koronkami, kwiatami, krajobrazami lub obrazami przedstawiającymi księżniczki w złoto-perłowych sukienkach. Wzór do haftowania koralikowego jest również powszechnie używany przy przedstawieniach postaci religijnych, ludzi na tle zachodzącego słońca, a także przy tworzeniu trójwymiarowych bombek na Boże Narodzenie bądź Wielkanocnych jajek.

Haft koralikowy – nowa odsłona

Połyskujące konie, świetliste ptaki, soczyste barwy ust ogromnie zachwycają. Z jakiego powodu? To za sprawą drobniutkich koralików do haftu. Odpowiednio dobrana kolorystyka w zestawach do haftu koralikowego, podmalowane tło na satynowych tkaninach z pewnością przyczyniają się do olśniewającego efektu końcowego haftu koralikowego. Nie powinno nas zatem dziwić, że w przeszłości tak często ubrania, torebki, nakrycia głowy czy biżuterię haftowano koralikami. Kto by zdołał oprzeć się temu blaskowi również w dzisiejszych czasach? 

Cenne, czyli po prostu PRECIOSA

Każdy kto choć raz zapłonął miłością do haftu koralikowego z pewnością odkrył, że cenne są te koraliki, których wielkość jest identyczna, jak kropla wody. Koraliki Preciosa to najcenniejsze odkrycie hafciarzy. Ich idealny kształt, cała gama kolorów od soczystych nasyconych po delikatne pastelowe, różnorodność rodzaju jak perłowe, matowe, transparentne, o metalicznym połysku czy z metalizująca wkładką – to niewyczerpane zasoby skarbca haftu koralikowego - cenne, czyli po prostu Preciosa.

Czy koraliki i krzyżyki lubią się?

Potrafisz już haftować krzyżykiem i chcesz, aby Twoje prace stały się jeszcze bardziej zachwycające? Dla uzyskania efektu 3D spróbuj połączenia haftu krzyżykowego i koralikowego. Naukę haftowania koralikami ułatwi Ci dokładny kurs haftu koralikowego. Koraliki i krzyżyki wprost przepadają za sobą! Wystarczy spojrzeć na haft łączony, kiedy wśród delikatności stawianych krzyżyków kolorowymi mulinami, subtelne i jednocześnie wyraziste koraliki komponują się idealnie. Haft krzyżykowy i koralikowy lubią być połączone. Nie wierzysz? Sprawdź to koniecznie! Zobacz haft łączony.