pozostałe wzory

Wzór graficzny online do haftu krzyżykowego z różnymi wzorami, to schemat graficzny z wzorami mandali, godła lub liter. Wzór graficzny w formie pdf do pobrania pozwala na samodzielne wyhaftowanie obrazu o różnej tematyce metodą haftu liczonego.

Pokazuje 1 - 24 z 89 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 89 elementów

Stwórz własną księgę inspiracji

Kiedy brakuje inspiracji bądź natchnienia do haftowania nicą i muliną, warto sięgnąć po istniejące już pomysły i referencje. Nie chodzi o to, żeby je kopiować, ale żeby zaczerpnąć nowej wizji z kolorów, kształtów, trójwymiarowości i atmosfery, jaką tworzą na wyhaftowanym obrazie. Z pomocą w takim wypadku przychodzą wzory do wyszywania muliną, a właściwie wzory pdf do wyszywania muliną, które okazują się być jeszcze bardziej poręczne i wszechobecne niż te zawarte w zestawach. Tym samym, każdy, nawet początkujący stworzy swoją własną księgę inspiracji…

Coś dla jeźdźców koni mechanicznych

W naszej ofercie, obok wielu klasycznych wzorów, postanowiliśmy stworzyć przestrzeń, w której dobrze poczują się nawet… fani kierownicy. Chociaż rajdowcy i prowadzący pojazdy podążają za całkiem innymi „zdolnościami manualnymi”, to dla nich również przygotowaliśmy coś ciekawego. Zaproś pasjonata motoryzacji, być może członka rodziny lub przyjaciela, do naszego salonu samochodowego! Każda osoba uwielbiająca motoryzację na pewno znajdzie u nas swój wymarzony model. Przykładowo, możesz wypróbować naszego „Porsche”, „Citroena C3”, „Mitsubishi Lancera” lub „Opel Corsa”. Każdy jest w innym kolorze i już dziś możesz zacząć go haftować. Uwagę koneserów wyższego poziomu adrenaliny z pewnością przykują szybkie rajdowe i sportowe maszyny, takie jak „Subaru”, „Lancer” i „Peugeot”. Jeśli samochody rajdowe i bardziej nowoczesne pojazdy nieco cię przerastają, możesz zawsze wybrać któryś ze starszych modeli. Dziadków na pewno zachwyci pomarańczowy „Horch Tonneau” bez dachu i ze skórzaną tapicerką, lub też klasyczny „Peugeot Bebe”. Oba gatunki są bardzo rzadkie i trzeba nie lada szczęścia, żeby zobaczyć je w akcji, jednak wyszyte pozwolą ci patrzyć na nie przez długie godziny. Nasze wzory pdf do wyszywania muliną przybierają także kształty motorów – daj się ponieść maszynom takim jak „ogniste tornado”, „złoty wicher” lub „błękitna błyskawica”. Dla fanów kolei odpowiednie będą za to wzory do wyszywania muliną z naszymi lokomotywami – w kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim.

Abecadło z pieca spadło…

… Wprost na nasze wzory pdf. Jeśli chcesz w kreatywny sposób nauczyć swoje dziecko literek, polecamy wybrać zestawy z monogramami – każda literka pokazała na nich swoje duże i małe oblicze, w dodatku różnią się od siebie kolorami, co urozmaici zabawę. Literki są również otoczone motywami roślinnymi: kwiatami, liśćmi i łodygami. Jeśli kwiaty przyciągnęły Twoją uwagę, ale nie masz czasu haftować całego alfabetu, wybierz zestaw „Alfabet z kwiatkami”. W podobnej formie zgromadziliśmy również owoce w „Owocowym szaleństwie”. Jeśli jest za wcześnie (lub za późno) na naukę alfabetu, miłym prezentem będą inne kolorowe wzory pdf do wyszywania muliną, takie jak „Bańki mydlane”. Tego typu wzory idealnie nadadzą się do wnętrz pokoi należących do znacznie starszych domowników. Dla nastolatków, młodych dorosłych i par warto zakupić napisy i sentencje, które zamiast z liter składają się z… haftu! Znajdziesz zdania podkreślające chociażby wartość domowego ogniska, przyjaźni, a nawet kawy i miodu. Jak widzisz, z pomocą wzorów możesz wyhaftować niemal wszystko, w tym futerały na komórkę a nawet dolar amerykański (również do nabycia w naszym sklepie)! Tak więc nici w dłoń!