×

Zobacz naszą ofertę serwetek, bieżników i obrusów do haftu

Dodany dnia11.09.2023 4542
Ulubione0

Jak stworzyć haftowaną serwetkę, bieżnik lub obrus?


W sklepie Coricamo oferujemy wiele produktów, dzięki którym można własnoręcznie stworzyć ozdobę na stół lub ławę. Samodzielnie wykonany haft krzyżykowy nada wnętrzom oryginalności i niepowtarzalności oraz podkreśli ich wyjątkowy charakter.

Haft na obrusie lub bieżniku, to niezbędna ozdoba stołu na święta Bożego Narodzenia lub Wielkanoc. Warto również wykonać go w formie prezentu dla rodziny lub znajomych. Z pewnością ucieszą się otrzymując coś tak pięknego!


Jakie są rozmiary produktów w centymetrach?

Wszystkie serwetki, bieżniki i obrusy uszyte są z kanwy typu Aida o gęstości 14ct (54 oczka na 10 cm). Wykonywane są z niezwykłą starannością przez krawcową, dlatego można je zaliczyć do produktów typu hand made.

Oferujemy kilka rozmiarów serwetek, bieżników i obrusów do haftu krzyżykowego, co pozwala na dopasowanie ich do swojego stołu lub ławy. Obrus i bieżnik mogą swobodnie zwisać ze stołu lub tylko pokrywać blat. Ładnie wygląda, jeśli brzeg obrusu lub bieżnika oddalony jest od krawędzi blatu o ok. 5 cm.Jakie są kolory gotowych serwetek, bieżników i obrusów?

Nasze produkty występują w 9 wersjach kolorystycznych, więc każdy z pewnością znajdzie kolor odpowiedni do wzoru i dopasowany do wnętrza.


Skąd wziąć wzór do haftu krzyżykowego na ozdobę stołu?

Wystarczy w naszym sklepie dokupić wzór do haftu dopasowany wielkością do produktu i już można zacząć haftować.

Zobacz wzory na serwetki, bieżniki i obrusy do haftu


Jak obszyta jest kanwa?

Większość z naszych serwetek, bieżników i obrusów występuje w dwóch wersjach - z białą, bawełnianą koronką lub bez koronki. Każdy produkt jest starannie obszyty na maszynie, dzięki czemu po wyhaftowaniu może od razu ozdobić stół lub ławę.Czy warto kupić zestaw do haftu?

W naszej ofercie znajdziesz także zestawy do haftu krzyżykowego, które zawierają obszytą serwetkę, bieżnik lub obrus, mulinę, igłę i odpowiedni wzór do haftu. Wystarczy wybrać właściwy rozmiar i zacząć haftować. Pozwoli to oszczędzić czas i pieniądze, ponieważ wszystkie materiały są w odpowiedniej ilości do danego projektu.

Zobacz zestawy z serwetkami, bieżnikami i obrusami


Pamiętaj, że własnoręcznie wyhaftowana serwetka, obrus lub bieżnik, może stać się pamiątką rodzinną na wiele pokoleń.


Produkty powiązane

Menu

Oglądane

Menu

Home

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się