zestawy do haftu liczonego

Zestawy do haftu liczonego oraz wyszywania - zestawy z muliną - obrazy, poduszki, obrusy, serwetki, ręczniki, ściereczki, ozdoby świąteczne, biżuteria, zegary, kartki, zakładki, torby, kosmetyczki w różnorodnej tematyce i ogromnym wyborze, pakowane w kompletny zestaw do haftowania.

Subcategories
Pokazuje 1 - 48 z 2781 elementów
Nowy

VPN-0150903
Dostępny

Zestaw z muliną - Poduszka - Gucio w makach - stworzy niepowtarzalną aranżację wnętrza Twojego domu, pokoju dziecięcego, ogrodu i balkonu. Samodzielnie wyhaftowana poduszka daje wiele satysfakcji i wzbudza podziw. Z pewnością stanie się pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Nowy

VPN-0153819
Dostępny

Zestaw z muliną - Poduszka - Maja w narcyzach - stworzy niepowtarzalną aranżację wnętrza Twojego domu, pokoju dziecięcego, ogrodu i balkonu. Samodzielnie wyhaftowana poduszka daje wiele satysfakcji i wzbudza podziw. Z pewnością stanie się pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Nowy

VPN-0153818
Dostępny

Zestaw z muliną - Poduszka - Gucio w narcyzach - stworzy niepowtarzalną aranżację wnętrza Twojego domu, pokoju dziecięcego, ogrodu i balkonu. Samodzielnie wyhaftowana poduszka daje wiele satysfakcji i wzbudza podziw. Z pewnością stanie się pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Nowy

VPN-0156384
Dostępny

Zestaw z muliną - Poduszka - Maja na jabłku - stworzy niepowtarzalną aranżację wnętrza Twojego domu, pokoju dziecięcego, ogrodu i balkonu. Samodzielnie wyhaftowana poduszka daje wiele satysfakcji i wzbudza podziw. Z pewnością stanie się pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Nowy

VPN-0156385
Dostępny

Zestaw z muliną - Poduszka - Gucio na jabłku - stworzy niepowtarzalną aranżację wnętrza Twojego domu, pokoju dziecięcego, ogrodu i balkonu. Samodzielnie wyhaftowana poduszka daje wiele satysfakcji i wzbudza podziw. Z pewnością stanie się pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Nowy

VPN-0161574
Dostępny

Zestaw z muliną - Poduszka - Maja na lilii wodnej - stworzy niepowtarzalną aranżację wnętrza Twojego domu, pokoju dziecięcego, ogrodu i balkonu. Samodzielnie wyhaftowana poduszka daje wiele satysfakcji i wzbudza podziw. Z pewnością stanie się pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Nowy

VPN-0161578
Dostępny

Zestaw z muliną - Poduszka - Gucio na lilii wodnej  - stworzy niepowtarzalną aranżację wnętrza Twojego domu, pokoju dziecięcego, ogrodu i balkonu. Samodzielnie wyhaftowana poduszka daje wiele satysfakcji i wzbudza podziw. Z pewnością stanie się pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Pokazuje 1 - 48 z 2781 elementów