kwiaty

Wzór graficzny online do haftu krzyżykowego z kwiatami, to schemat graficzny z różnymi gatunkami kwiatów lub barwnymi bukietami kwiatowymi. Wzór graficzny w formie pdf do pobrania pozwala na samodzielne wyhaftowanie obrazu z motywem kwiatowym metodą haftu liczonego.

Pokazuje 1 - 24 z 334 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 334 elementów

W tajemniczym ogrodzie…

Wielu osobom kwiaty kojarzą się z wiązanką wręczaną na urodziny, imieniny członka rodziny lub na randce. Wzory haftu krzyżykowego kwiatowe mogą być jednak równie miłym podarkiem, w dodatku wyrażają Twoje zaangażowanie, umiejętności i serce, jakie włożyłeś w ich przygotowanie specjalnie dla bliskiej Ci osoby. Jest to po prostu znacznie kreatywniejszy prezent niż znane wielu kwiaty w doniczkach lub ich sztuczne podobizny. To tylko jeden z powodów, dla których warto połączyć haft krzyżykowy, kwiaty i igłę z Twoimi palcami. Jeśli nie szykuje się żadna okazja, wyszyj kwiaty po prostu dla samego siebie. Będzie to miła odmiana, a zarazem odpoczynek od pracy. Wyhaftuj swój własny tajemniczy ogród, który zamiast zapachu miodu i pyłku na palcach zapewni Ci delikatny dotyk muliny na palcach i piękne zdobienia. Pod sam koniec będziesz mógł podziwiać swój ogród, kiedy ten zawiśnie na ścianie w jednym z Twoich pokoi.

Którego kwiatu paproci szukasz?

Wielu pasjonatów robótek ręcznych może być już znudzonych przez roślinne wzory haftu krzyżykowego. Kwiaty jednak nie muszą być tylko łodygą i kilkoma kolorowymi płatkami. W naszym ogrodzie oferujemy niezliczoną ilość gatunków, w tym klasyczne słoneczniki, róże i jaskry, egzotycznie brzmiące klematis, poinsecje oraz coś innego niż kwiaty, czyli dmuchawce oraz owoce jarzębiny. Obok gatunków, nasze propozycje różnią się kolorami, odcieniami i padającym na nie światłem. Znajdziesz coś w ciepłych, słonecznych barwach, ale także w nieco chłodniejszych kolorach, komponujących się głównie z wiosną, zimą i jesienią. Wiele propozycji połączonych jest z ciekawymi dodatkami na obrazach, jak gałęzie, wazony i piórka. Jeszcze inny haft krzyżykowy pokaże ci kwiaty z bliska – ten „złoty środek” z pewnością zachwyci niejednego fana mikrokosmosu. Osoby kochające plenery, pejzaże, krajobrazy, gustujące w grze świateł i kolorów również znajdą coś dla siebie w naszym ogrodzie. Do zaoferowania mamy zapierające dech w piersiach, bardziej wymagające sceny z kwiatami w roli głównej. Taką na pewno jest „Zachód makami malowany”. Możesz również wybrać kwiatową klasykę w monochromatycznej wersji, na której wyszyjesz wielobarwnego motyla. Nie trzeba wiele mówić - po prostu zapraszamy was do naszego ogrodu ☺.

A co słychać w internetowym ogrodzie?

Jeśli wzory haftu krzyżykowego, kwiaty w formie klasycznego zestawu nie są dla Ciebie wystarczające lub odpowiednie, warto wybrać wzór do haftu pdf kwiaty. Chociaż może Ci się wydawać, że wersja ta będzie zbyt nowoczesna i zaburzy tradycyjne wyszywania, to warto się czasem do niej przekonać. Uszczęśliwi ona na pewno mole internetowe oraz osoby, które zanim coś kupią, wolą przyjrzeć się pikselom i szczegółom z bliska. Posiadając taki wirtualny haft krzyżykowy, kwiaty znacznie wyraźniej pokażą Ci również swoje barwy. W końcu, niektóre z oferowanych możesz wypróbować kompletnie za darmo! To świetna opcja, szczególnie dla początkujących, niezdecydowanych, perfekcjonistów, a właściwie to dla każdego!