Haft dla początkujących

Zestawy do haftu dla początkujących oraz diamond painting dla początkujących - małe wzory i zestawy do haftu oraz diamond painting dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z haftem lub haftem diamentowym. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy haft krzyżykowy jest dla Ciebie, to sięgnij po szablony do haftowania w zakładce „dla początkujących”. Wśród nich znajdziesz zestawy do haftu krzyżykowego, a także proste diamond painting i zestawy do malowania po numerach.

Pokazuje 1 - 24 z 87 elementów
Promocja!

PA 8-370
Dostępny

Kiedy sprawia Ci przyjemność haft na czystej, nieograniczonej nadrukiem przestrzeni – to  Zestaw do haftu - Ośmiorniczka Charlie jest właśnie dla Ciebie. Piękny, ciekawy, wysokiej jakości zestaw do haftowania sprawi, że zasmakujesz cudownej chwili odprężenia. Z pewnością pomogą Ci w tym odpowiednio dobrane kolory mulin oraz kolorowy...

39,00 zł 31,20 zł
39,00 zł 31,20 zł

PA 8-321
Dostępny

Kiedy sprawia Ci przyjemność haft na czystej, nieograniczonej nadrukiem przestrzeni – to  Zestaw do haftu - Wieloryb Leo jest właśnie dla Ciebie. Piękny, ciekawy, wysokiej jakości zestaw do haftowania sprawi, że zasmakujesz cudownej chwili odprężenia. Z pewnością pomogą Ci w tym odpowiednio dobrane kolory mulin oraz kolorowy wzór...

Pokazuje 1 - 24 z 87 elementów

Haftowanie krok po kroku - jak zacząć?

Właściwy pierwszy krok zrobiony – jesteś tu z nami. Jak zacząć haft? Wybierz zestaw do haftu dla początkujących, zapoznaj się z kursem do haftu krzyżykowego, a gdy odbierzesz swój zestaw to usiądź wygodnie i do dzieła, a raczej igła w palce i do haftowania dzieła, twojego pierwszego dzieła! Nauka haftu dla początkujących rozpoczęta. Z nami zawsze dobrze się zaczyna.

Uciekaj myszko do dziury…

.. bo cię tam złapie kot bury. A kotków ci u nas pod dostatkiem w zestawach do haftu do wyszywania. A gdy znudzi Ci się zabawa włóczką lub muliną, jak kotek rzuć się na to, co pięknie lśniące i błyszczące, a takie właśnie są zestawy do diamond painting dla poczatkujących w zestawach mozaiki diamentowej. Zmień wyszywanie na wyklejanie, a może malowanie? Jak kotek psotek zmaluj coś, u nas w ofercie zmalujesz a raczej namalujesz tylko coś ładnego - zawsze z zestawem do malowania po numerach z oferty Coricamo. Miauuu… wybierz kotku co byś chciał!

Proste nie zawsze oznacza łatwe?

A u nas, są bardzo łatwe zestawy do haftu dla początkujących, podobnie zestawy do malowania po numerach i diamond painting! Takie to proste są nasze łatwe zestawy dla początkujących.

To będzie dobry dzień!

A gdyby tak budzić się z myślą, że każdy dzień na pewno będzie dobry. Niemożliwe? Nawet bardzo możliwe dla początkujących hafciarzy! Wystarczy wybrać zestaw do haftu z napisami, które nas zmotywują, a każdy dzień stanie się lepszy. Napisy haftowane świetnie będą wyglądać w naszej sypialni czy pokoju dziecka, a gdy spojrzysz na wiszące na ścianie haftowane napisy do kuchni na sam widok słów: kawa, coffee, espresso, latte... czuć unoszący się zapach dobrze rozpoczętego dnia. Haft dla początkujących wzory ma na każdy dzień, dobry dzień.