Regulamin aplikacji Coricamo Cross Stitch - Coricamo
×

Regulamin aplikacji Coricamo Cross Stitch

Regulamin aplikacji Coricamo Cross Stitch

Pobierając aplikację lub korzystając z niej, niniejsze warunki będą automatycznie obowiązywać Cię - dlatego przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji upewnij się, że dokładnie je przeczytałeś. Nie możesz w żaden sposób kopiować ani modyfikować aplikacji, żadnej jej części ani naszych znaków towarowych. Nie możesz próbować wyodrębnić kodu źródłowego aplikacji, nie powinieneś też próbować tłumaczyć aplikacji na inne języki ani tworzyć wersji pochodnych. Sama aplikacja oraz wszelkie znaki towarowe, prawa autorskie, prawa do baz danych i inne prawa własności intelektualnej z nią związane nadal należą do Dariusza Brannego.

Dariusz Branny dokłada wszelkich starań, aby aplikacja była jak najbardziej użyteczna i wydajna. Z tego powodu zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w aplikacji lub pobierania opłat za jej usługi w dowolnym momencie i z dowolnego powodu. Nigdy nie pobieramy opłat za aplikację lub jej usługi bez wyraźnego wyjaśnienia, za co płacisz. Aplikacja zawiera darmowe wzory do haftu oraz wzory, za które należy zapłacić, aby z nich korzystać.

Aplikacja Coricamo Cross Stitch przechowuje i przetwarza dane osobowe, które nam przekazałeś, w celu świadczenia tej Usługi. Twoim obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa telefonu i dostępu do aplikacji. Dlatego zalecamy, aby nie rootować telefonu, co jest procesem usuwania, oprogramowania i ograniczeń nałożonych przez oficjalny system operacyjny urządzenia. Może to narazić Twój telefon na złośliwe oprogramowanie/wirusy/złośliwe programy, naruszyć funkcje zabezpieczeń telefonu i może oznaczać, że aplikacja Coricamo Cross Stitch nie będzie działać poprawnie lub przestanie działać w ogóle.

Aplikacja korzysta z usług stron trzecich, które deklarują swoje Warunki korzystania.
Usługi Google Play
Facebook

Należy mieć świadomość, że są rzeczy, za które Dariusz Branny nie bierze odpowiedzialności. Niektóre funkcje serwisu wymagają, aby aplikacja miała aktywne połączenie z Internetem. Połączenie może być Wi-Fi lub zapewnione przez operatora sieci komórkowej, ale Dariusz Branny nie może brać odpowiedzialności za to, że aplikacja nie działa z pełną funkcjonalnością, jeśli nie masz dostępu do Wi-Fi i nie masz żadnego limitu danych.

Jeśli korzystasz z aplikacji poza obszarem z Wi-Fi, pamiętaj, że nadal obowiązują warunki umowy z operatorem sieci komórkowej. W rezultacie operator komórkowy może obciążyć Cię kosztami transmisji danych za czas połączenia podczas korzystania z aplikacji lub innymi opłatami stron trzecich. Korzystając z aplikacji, akceptujesz wszelkie takie opłaty, w tym opłaty za transmisję danych w roamingu, jeśli korzystasz z aplikacji poza swoim terytorium (tj. regionem lub krajem) bez wyłączania roamingu danych. Jeśli nie jesteś płatnikiem rachunków za urządzenie, na którym korzystasz z aplikacji, pamiętaj, że zakładamy, że otrzymałeś zgodę płatnika rachunków na korzystanie z aplikacji.

W ten sam sposób Dariusz Branny nie zawsze może wziąć odpowiedzialność za sposób, w jaki korzystasz z aplikacji, tj. musisz upewnić się, że Twoje urządzenie pozostaje naładowane - jeśli wyczerpie się bateria i nie możesz jej włączyć, aby skorzystać z Usługi, Dariusz Branny nie może brać za to odpowiedzialności.

W odniesieniu do odpowiedzialności Dariusza Branny za korzystanie z aplikacji, podczas korzystania z aplikacji należy pamiętać, że chociaż staramy się, aby była ona zawsze aktualna i poprawna, polegamy na osobach trzecich, które przekazują nam informacje, abyśmy mogli je Tobie udostępnić. Dariusz Branny nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, bezpośrednie lub pośrednie, których doświadczysz w wyniku korzystania z tej funkcjonalności aplikacji.

W pewnym momencie możemy chcieć zaktualizować aplikację. Aplikacja jest obecnie dostępna na Androida - wymagania dotyczące systemu (oraz wszelkich dodatkowych systemów, na które zdecydujemy się rozszerzyć dostępność aplikacji) mogą ulec zmianie i konieczne będzie pobranie aktualizacji, jeśli chcesz nadal korzystać z aplikacji . Dariusz Branny nie obiecuje, że zawsze będzie aktualizował aplikację tak, aby była odpowiednia dla Ciebie i/lub działała z wersją Androida, którą zainstalowałeś na swoim urządzeniu. Jednak obiecujesz, że zawsze będziesz akceptować aktualizacje aplikacji, gdy zostaną Ci zaoferowane. Możemy również chcieć zaprzestać dostarczania aplikacji i możemy zakończyć korzystanie z niej w dowolnym momencie bez powiadamiania Cię o wypowiedzeniu. O ile nie postanowimy inaczej, po wypowiedzeniu (a) prawa i licencje przyznane w niniejszych warunkach wygasną; (b) musisz zaprzestać korzystania z aplikacji i (w razie potrzeby) usunąć ją ze swojego urządzenia.

Zmiany do niniejszego regulaminu

Od czasu do czasu mogę aktualizować nasze Warunki. Dlatego zaleca się okresowe przeglądanie tej strony pod kątem wszelkich zmian. Powiadomię Cię o wszelkich zmianach, zamieszczając nowy Regulamin na tej stronie.

Niniejsze warunki obowiązują od 27.11.2021.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące mojego Regulaminu, nie wahaj się skontaktować ze mną pod adresem iwona@coricamo.pl.

Niniejszy Regulamin został stworzony na privacypolicytemplate.net i zmodyfikowany/wygenerowany przez Generator Polityki Prywatności Aplikacji

Menu

Menu

Home

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się