Zestaw do diamond painting - Maki 3D

DM 10172

CORICAMO

Diamentowa mozaika - Zestaw zawiera: płótno z nadrukowanym wzorem oraz specjalną warstwą klejącą i powłoką ochronną, akrylowe diamenciki kwadratowe 2.5 x 2.5 mm, rysik z żelem i pojemnik do sortowania. Zestaw nie zawiera ramki. Instrukcja PL, EN, DE,CZ.

Rozmiar w cm 35 x 50
Ilość kolorów 28
Waga 1,0

Termin realizacji 3-7 dni roboczych (produkty "Na zamówienie" - 10-30 dni)

Dodaj do listy życzeń

Zobacz koszty dostawy

Cena z podatkiem VAT i bez kosztów dostawy

119,00 zł

Punkty lojalnościowe Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,20 zł.

Udostępnij:

Mozaika diamentowa kwiaty – to wspaniały kompletny zestaw, z wysokiej jakości akcesoriami do tworzenia barwnego obrazu z przepięknymi kwiatami. Kolorystyka zachwyca, a dbałość o szczegóły przyczynia się do niesamowitego efektu końcowego.

Kwiatowy diamond painting ozdobi wnętrze twojej przestrzeni. Spraw sobie przyjemność, albo podaruj diamentowe kwiaty bliskim. Nie tylko, by ucieszyć oko wspaniałym połyskiem kolorowych kwiatów, ale też, by poczuć ten przyjemny relaks przy tworzeniu kwiatowego dzieła.

W zestawie znajdziesz: wysokiej jakości nadruk na płótnie z naniesionym klejem, odpowiednio zabezpieczonym przed uszkodzeniem. Akrylowe diamenciki kolorystycznie dopasowane do wzoru. Pojemnik ułatwiający sortowanie diamencików oraz aplikator umożliwiający precyzyjne nakładanie diamencików na płótno.

 

Skorzystaj z naszych porad:


Cenne wskazówki dla początkujących
https://www.coricamo.pl/blog/diamond-painting-haft-diamentowy/mozaika-diamentowa-cenne-porady


Jak oprawić diamond painting?
https://www.coricamo.pl/blog/diamond-painting-haft-diamentowy/jak-oprawic-diamond-painting