Malowanie po numerach - Dama z gronostajem, L. da Vinci

PC4050684

Malowanie po numerach - Zestaw zawiera: specjalne płótno z nadrukowanymi i ponumerowanymi polami, naciągnięte na drewnianą ramę; zestaw wysokiej jakości, nietoksycznych farb akrylowych z odpowiednimi numerami (kolory mogą nieznacznie różnić się od pokazanych na zdjęciu); 3 nylonowe pędzelki o różnych grubościach; arkusz kontrolny, który pomoże poprawnie namalować obraz.

Rozmiar w cm 40 x 50
Ilość kolorów 35
Waga 0,9

Termin realizacji 3-7 dni roboczych (produkty "Na zamówienie" - 10-30 dni)

Dodaj do listy życzeń

Zobacz koszty dostawy

Cena z podatkiem VAT i bez kosztów dostawy

89,00 zł

Punkty lojalnościowe Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.

Udostępnij:

Malowanie po numerach - Dama z gronostajem, L. da Vinci to zestaw dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę malarską, czy już malujesz od dłuższego czasu. Sztuka malowania po numerach jeszcze nie była tak łatwa, przyjemna i efektowna, a jej dodatkowym atutem jest bardzo przystępna cena.

Malowanie po numerach - Dama z gronostajem, L. da Vinci zawiera odpowiednio skompletowane akcesoria ułatwiające organizację pracy, które sprawią, że malowanie staje się czystą przyjemnością.

Malowanie po numerach - Dama z gronostajem, L. da Vinci umożliwia, nawet początkującemu malarzowi, stworzenie niepowtarzalnego dzieła. Obrazy do samodzielnego malowania po numerach zachwycą dorosłych i dzieci. Już teraz obrazy malowane po numerach, nawet wybitnych artystów, mogą należeć do Ciebie. Sam możesz stać się wybitnym artystą w swoim domu i dla swoich przyjaciół.