Malowanie po numerach - Spacer nad rzeką

SI Ms9367

Malowanie po numerach - Zestaw zawiera: specjalne płótno z nadrukowanymi i ponumerowanymi polami, naciągnięte na drewnianą ramę; zestaw wysokiej jakości, nietoksycznych farb akrylowych z odpowiednimi numerami (kolory mogą nieznacznie różnić się od pokazanych na zdjęciu); 3 nylonowe pędzelki o różnych grubościach; arkusz kontrolny, który pomoże poprawnie namalować obraz.

Rozmiar w cm 50 x 40
Waga 0,9

Termin realizacji 3-7 dni roboczych (produkty "Na zamówienie" - 10-30 dni)

Dodaj do listy życzeń

Zobacz koszty dostawy

Cena z podatkiem VAT i bez kosztów dostawy

-30% 89,00 zł 62,30 zł

Brak w magazynie

Punkty lojalnościowe Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

Udostępnij:

Malowanie po numerach - Spacer nad rzeką to zestaw dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę malarską, czy już malujesz od dłuższego czasu. Sztuka malowania po numerach jeszcze nie była tak łatwa, przyjemna i efektowna, a jej dodatkowym atutem jest bardzo przystępna cena.

Malowanie po numerach - Spacer nad rzeką zawiera odpowiednio skompletowane akcesoria ułatwiające organizację pracy, które sprawią, że malowanie staje się czystą przyjemnością.

Malowanie po numerach - Spacer nad rzeką umożliwia, nawet początkującemu malarzowi, stworzenie niepowtarzalnego dzieła. Obrazy do samodzielnego malowania po numerach zachwycą dorosłych i dzieci. Już teraz obrazy malowane po numerach, nawet wybitnych artystów, mogą należeć do Ciebie. Sam możesz stać się wybitnym artystą w swoim domu i dla swoich przyjaciół.