Zestaw do malowania po numerach - Sójka modra

WD H106

WIZARDI

Malowanie po numerach - Zestaw zawiera: specjalne płótno z nadrukowanymi i ponumerowanymi polami, naciągnięte na drewnianą ramę; zestaw wysokiej jakości, nietoksycznych farb akrylowych z odpowiednimi numerami (kolory mogą nieznacznie różnić się od pokazanych na zdjęciu); 3 nylonowe pędzelki o różnych grubościach; arkusz kontrolny, który pomoże poprawnie namalować obraz.

Rozmiar w cm 40 x 50
Ilość kolorów 24
Waga 0,9

Termin realizacji 3-7 dni roboczych (produkty "Na zamówienie" - 10-30 dni)

Dodaj do listy życzeń

Zobacz koszty dostawy

Cena z podatkiem VAT i bez kosztów dostawy

-20% 89,00 zł 71,20 zł

Ostatnie egzemplarze!

Udostępnij:

Zestaw do malowania po numerach - Sójka modra to zestaw dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę malarską, czy już malujesz od dłuższego czasu. Malowanie po numerkach jeszcze nie było tak łatwe, przyjemne i efektowne, a dodatkowym atutem jest bardzo przystępna cena.  

Obraz do malowania po numerach zawiera odpowiednio skompletowane akcesoria ułatwiające organizację pracy, które sprawią, że malowanie staje się czystą przyjemnością.

Obrazy do malowania po numerach zachwycą dorosłych i dzieci. Zestaw do malowania po numerach - Sójka modra umożliwia, nawet początkującemu malarzowi, stworzenie niepowtarzalnego dzieła.Już teraz malowanie obrazów po numerach, nawet wybitnych artystów, jest w zasięgu Twojej ręki. Sam możesz stać się wybitnym artystą w swoim domu i dla swoich przyjaciół.