Zestaw do diamond painting - Moje małe buciki baletnicy

LPN-0188131

LANARTE

Diamentowa mozaika - Zestaw zawiera: płótno z nadrukowanym wzorem i tłem oraz specjalną warstwą klejącą i powłoką ochronną, akrylowe diamenciki okrągłe o średnicy 2,8 mm z 9 krawędziami dla lepszego i jaśniejszego odbicia światła, rysik z woskiem, woreczki i pojemnik do sortowania. Zestaw nie zawiera ramki. Instrukcja NL, EN, FR, DE, ES, SWE, IT, RU.

Rozmiar w cm 34 x 51
Ilość kolorów 33
Waga 0.6

Termin realizacji 3-7 dni roboczych (produkty "Na zamówienie" - 10-30 dni)

Dodaj do listy życzeń

Zobacz koszty dostawy

Cena z podatkiem VAT i bez kosztów dostawy

105,00 zł

Udostępnij:

Zestaw do diamond painting - Moje małe buciki baletnicy to dobry wybór, gdy chcesz się zrelaksować, jednocześnie dbając o swój umysł. Gdy chcesz połączyć przyjemność z precyzją, dobry nastrój i uczucie zadowolenia z niesamowitym efektem. Haft diamentowy to nie tylko sposób na odpoczynek, to wymarzony czas połączony z przyjemnością tworzenia oraz budowania relacji z bliskimi.

Zestaw do diamond painting - Moje małe buciki baletnicy pobudzi nasz umysł i rozwija sprawności intelektualne oraz manualne. Wyklejanie jest łatwe, poradzą sobie z nim nawet dzieci od 3 lat. Wprawia w radosny nastrój, a satysfakcja z ukończonego dzieła gwarantowana!

Zestaw do diamond painting - Moje małe buciki baletnicy to połączenie wspaniałych kolorów oraz ciekawych wzorów o różnorodnej tematyce. To wyjątkowy prezent, który ucieszy każdego, a wysokiej jakości akcesoria zadowolą nawet wymagającego pasjonata.