JAK DZIAŁAJĄ POWIADOMIENIA CORICAMO?

Nasz sklep internetowy posiada funkcję powiadomień (tzw. push). Klient po wejściu na stronę www.coricamo.pl widzi w lewym górnym rogu okienko z pytaniem, czy chce otrzymywać powiadomienia oraz przycisk ZEZWALAJ lub BLOKUJ.

Po naciśnięciu na przycisk ZEZWALAJ klient otrzyma co pewien czas powiadomienia o aktualnych promocjach i nowościach w naszym sklepie. Pojawią się one w prawym dolnym rogu ekranu w postaci okienka z małą grafiką i krótkim tekstem. Po kliknięciu w okienko klient zostanie przekierowany bezpośrednio na naszą stronę z ofertą przedstawioną w powiadomieniu. Jest to więc świetny sposób na to, aby być na bieżąco z naszymi specjalnymi okazjami.

Czasem może się zdarzyć, że klikniemy w okienko ZEZWALAJ automatycznie, a wcale nie chcemy, aby pojawiały nam się na ekranie tego typu powiadomienia. Poniżej łatwa w zrozumieniu instrukcja, jak to zrobić.


JAK WYŁĄCZYĆ POWIADOMIENIA W WINDOWS 10?

Aby dowiedzieć się, się jak wyłączyć powiadomienia w systemie Windows 10 wystarczy postępować zgodnie z instrukcją zawartą w poniższym filmie.JAK WYŁĄCZYĆ POWIADOMIENIA W TELEFONIE KOMÓRKOWYM?

Aby dowiedzieć się, się jak wyłączyć powiadomienia w systemie Android w telefonie wystarczy postępować zgodnie z instrukcją zawartą w poniższym filmie.