Igłą Malowane 3/2019 już w sprzedaży

Uncategories 01-04-2019
Igłą Malowane 3/2019 już w sprzedaży

Zainspiruj się najnowszym numerem Igłą Malowane 3/2019

Najnowszy numer jest pełen inspiracji na okazje, które zdarzają się nam w życiu - od codziennego zachwytu wiosenną fauną i florą, do wyjątkowych okazji przeżywanych z rodziną

... i to wszystko za jedyne 9,70 zł za czasopismo
czyli tylko ok. 0,97 zł za jeden wzór!

Już 18.04.2019 zapraszamy do kiosków i saloników prasowych.

Do kupienia w kioskach i salonikach prasowych

ZOBACZ PREZENTACJĘ


WIOSNA W ROZKWICIE

Tulipany czarują swoim wdziękiem i feerią barw, a ukwiecone drzwi zdają się zapraszać do tajemniczego świata, pełnego samych dobrych myśli.


INTRYGUJĄCE ZWIERZĘTA

Ptaszek ucieszy miłośników serii koronkowych zwierząt, a pantera właśnie wybiera się na nocne łowy. Tajemniczości dodaje użycie czarnej kanwy.


PAMIĄTKI ŚLUBNE

Własnoręcznie wyhaftowany prezent z pewnością ucieszy każdą parę młodą. Dołączony alfabet ułatwi stworzenie pamiątkowego napisu, dzięki któremu wszyscy zapamiętają tę ważną datę.


PAMIĄTKI KOMUNIJNE

Pierwsza Komunia Święta to ważny dzień w życiu dziecka. To duchowe przeżycie zostanie z nim na długo, jeśli otrzyma piękną pamiątkę komunii z datą oraz życzenia na komunijnej kartce.


SERWETKA Z MAGNOLIĄ

Jak zatrzymać piękno tak ulotnych kwiatów, jak magnolie? Najlepiej uwiecznić je na serwetce. Wtedy zostaną z nami przez cały rok.PRENUMERATA

W związku z podniesieniem cen przesyłek przez Pocztę Polską jesteśmy zmuszeni podnieść cenę prenumeraty. Cena w prenumeracie jednego egzemplarza wynosić będzie tyle samo, co cena w kiosku, czyli 9,70 zł. Mimo wszystko prenumerata pozwala na oszczędności, ponieważ do opłaty za prenumeratę nie doliczamy kosztów wysyłki, a gazetkę otrzymują Państwo bezpośrednio do domu, bez konieczności szukania jej w kioskach. Prenumerata obejmuje kolejne numery wydawane po dokonaniu zamówienia. W ramach prenumeraty nie wysyłamy numerów archiwalnych. Dostawa tylko na terenie Polski.

ZAMÓW PRENUMERATĘ