Igłą Malowane 2/2019 już w sprzedaży

Czasopisma 11-02-2019
Igłą Malowane 2/2019 już w sprzedaży

Przygotuj się na wiosnę z Igłą Malowane 2/2019

Najnowszy numer to powiew wiosennej świeżości oraz wzory o tematyce świątecznej, dzięki którym oczekiwanie na wiosnę i Wielkanoc będzie jeszcze przyjemniejsze

... i to wszystko za jedyne 9,70 zł za czasopismo
czyli tylko ok. 0,97 zł za jeden wzór!

Już 21.02.2019 zapraszamy do kiosków i saloników prasowych.

Do kupienia w kioskach i salonikach prasowych

ZOBACZ PREZENTACJĘ


POWRÓT DO NATURY

Zaczarowany koń i wiosenny las, to czysta inspiracja budzącą się do życia naturą. Świeżość kolorów i blask słońca uchwycone w tych wzorach pozwolą pamiętać o wiośnie przez cały rok.WIOSNA W ROZKWICIE

Któż z nas nie kocha kwiatów? Szczególnie tych, które umilają nam wiosenne dni swoim niezwykłym pięknem. Irysy i bzy to przecież kwintesencja wiosny.


MOTYWY WIELKANOCNE

Kurczaczki, zajączki, narcyze i krokusy przypominają, że przed nami Święta Wielkanocne. Warto się pospieszyć i przygotować serwetkę lub obrazek do pokoju dziecięcego.


MISTERNE PISANKI

Delikatne wzory na pisankach pozwalają na uzyskanie niezwykle subtelnego efektu. Każdą z nich można dowolnie personalizować używając własnych zestawień kolorystycznych. Takich pisanek z pewnością nie będzie miał nikt.


KARTKI W WIOSENNYM NASTROJU

Kartka z bratkami może być świetnym sposobem na złożenie życzeń urodzinowych, imieninowych lub jubileuszowych, a niebanalny zając z radością przekaże życzenia wielkanocne.

PRENUMERATA

Oszczędzaj dzięki prenumeracie! Cena w prenumeracie jednego egzemplarza 8,70 zł. Do opłaty za prenumeratę nie doliczamy kosztów wysyłki. Prenumerata obejmuje kolejne numery wydawane po dokonaniu zamówienia. W ramach prenumeraty nie wysyłamy numerów archiwalnych.

ZAMÓW PRENUMERATĘ

© 2019 Coricamo | All rights reserved | Design by PRESTAPREMIUM