Najnowszy numer Igraszek z igłą 3/2018 już w sprzedaży

Czasopisma 04-04-2018
Najnowszy numer Igraszek z igłą 3/2018 już w sprzedaży

Igraszki z igłą pełne pomysłów

... i to wszystko za jedyne 9,70 zł za czasopismo
czyli tylko 57 gr za jeden wzór!Dostępne w kioskach i salonikach prasowych.

ZOBACZ PREZENTACJĘ

Najnowsze wydanie Igraszek z igłą warto kupić i mieć przez całe życie! Jak często zdarza się, że nie masz pomysłu na oryginalny prezent na różne okazje? Sięgasz po Igraszki i tworzysz niepowtarzalny upominek na ślub, narodziny dziecka, urodziny czy jubileusz. Zobacz, jak łatwo samodzielnie wykonać podarunek z sercem i uwiecznić najpiękniejsze chwile swojej rodziny i najbliższych!


ŚLUB

Pamiątka ślubna, delikatna biżuteria z kryształków, romantyczne kartki oraz kilka niezwykłych pomysłów na ślubne prezenty sprawią, że dzień ślubu pozostanie w pamięci Młodej Pary i jej gości przez całe życie.


NARODZINY I WYCHOWANIE DZIECKA


Metryczka z zajączkiem, śliniak do chrztu, miarka wzrostu ze smokami, czy śpiący kotuś pozwolą rodzicom pamiętać o najpiękniejszych chwilach w życiu ich maluszka.


URODZINY I JUBILEUSZE


Kartki na różne okazje nie wychodzą z mody. Wykonane własnoręcznie staną się niezwykłą pamiątką na długie lata.

Oszczędzaj dzięki prenumeracie! Cena w prenumeracie jednego egzemplarza 8,70 zł. Do opłaty za prenumeratę nie doliczamy kosztów wysyłki. Prenumerata obejmuje kolejne numery wydawane po dokonaniu zamówienia. W ramach prenumeraty nie wysyłamy numerów archiwalnych.

ZAMÓW PRENUMERATĘ

© 2018 Coricamo | All rights reserved | Design by PRESTAPREMIUM