×

Nowa seria baletnic do wyszywania

Dodany dnia25.06.2024 620
Ulubione0

Zachwyć się najnowszą serią z baletnicami!A może pomysł na prezent?

Taki mały, uroczy zestaw do haftu jest świetnym pomysłem na prezent. Można również wyhaftować i oprawić jeden obrazek lub całą serię i podarować komuś, kto jest nam bliski. Na pewno wywoła uśmiech na twarzy i uszczęśliwi obdarowaną osobę.

KUP ZESTAW I RAMKĘ


Zdobądź wzór czwartej baletnicy

Zapraszamy do nowej zabawy, dzięki której możesz zdobyć czwarty wzór baletnicy, która jeszcze długo nie będzie dostępna w sprzedaży.

Co trzeba zrobić, aby go otrzymać?

1. Wyhaftuj przynajmniej dwie baletnice, spośród trzech dostępnych w sklepie.
2. Zrób zdjęcie gotowych haftów i pokaż na swoim facebooku z oznaczeniem naszego profilu Coricamo.pl - Haft krzyżykowy.
3. Pokaż zdjęcie w komentarzach pod postem o zabawie na facebooku Coricamo.pl - Haft krzyżykowy lub pod postem o zabawie na grupie Coricamo - podziel się swoją pasją.
3. Aby otrzymać czwarty wzór baletnicy w formacie PDF lub wzór na telefon, prześlij nam zdjęcia haftów na maila: konkurs@coricamo.pl.
4. Najciekawsze zdjęcia opublikujemy na naszym blogu Coricamo.
5. Czas trwania zabawy do 31 sierpnia 2024 r.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas: konkurs@coricamo.pl
Cieszymy się i czekamy na zdjęcia.
Dlaczego kochamy baletnice?

Baletnice są symbolem gracji i elegancji. Ich ruchy są płynne, harmonijne i  zachwycające. Taniec baletnic często opowiada ciekawą historię i wyraża najróżniejsze emocje. Dzięki temu widzowie oglądający spektakl baletowy mają szansę na głębsze zrozumienie i przeżycie przedstawienia. Dla wielu ludzi, zwłaszcza dzieci, baletnice są inspiracją. Reprezentują marzenia o byciu częścią czegoś pięknego i artystycznego.

Czy baletnice mogą być nowoczesne?

Baletnice pokazują magiczne ruchy, które poruszają serca każdego, kto na nie patrzy. My również chcielibyśmy pokazać ich piękny, ulotny świat, ale w innym ujęciu. Właśnie dlatego stworzyliśmy nową serię do haftu krzyżykowego z trzema baletnicami - niebieską, różową i zieloną. Każda z nich pokazuje inną figurę baletową i każda jest wyjątkowa. Razem tworzą niezwykle inspirujące trio. Nasza najnowsza seria powstała dla wszystkich, którzy lubią małe, szybkie do stworzenia wzory. Uproszczona sylwetka i kolor widoczny tylko na sukience podkreśla nowoczesny styl i świetnie sprawdzi się jako ozdoba każdego wnętrza.
Gdzie kupić inne wzory z baletnicami?

W naszym sklepie znajdziesz wiele wzorów z rożnymi postaciami. Nasza najnowsza seria z baletnicami, to tylko część bogatej kolekcji wzorów Coricamo.

ZOBACZ ZESTAWY DO HAFTU Z POSTACIAMI

Baletnice i balet jako forma sztuki oferują widzom wyjątkowe połączenie estetyki, emocji i kultury, co sprawia, że są tak cenione i podziwiane. Dzięki naszym wzorom możesz podziwiać je na co dzień.Hafty naszych klientek/ów

Menu

Oglądane

Menu

Home

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się