×

Nowoczesny haft krzyżykowy

Dodany dnia18.07.2022 3231
Ulubione0

Jak tworzyć modne i nowoczesne hafty?

Haft krzyżykowy jest pasją milionów ludzi na świecie, a jego historia jest prawie tak stara, jak świat. Podobnie jak inne dziedziny życia, również i haft podlega różnego rodzaju modom i wpływom. Tradycyjny haft krzyżykowy zawsze będzie miał swoich zwolenników i mamy nadzieję, że nigdy nie straci na popularności. Dla takich osób przygotowaliśmy wzór z najsłynniejszymi słonecznikami świata na podstawie obrazu Vincenta van Gogha.

Sztuka poszukuje jednak nowych środków wyrazu, więc także hafty stają się bardziej nowoczesne w kolorze i formie. Projektanci poszukują nowych pomysłów, starając się stworzyć wzory dopasowane do wnętrz w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Wystarczy czerń, biel i odrobina szarości użyta do pokazania czegoś, co przyciąga wzrok i robi wrażenie na wszystkich. My również chcielibyśmy zachęcić Cię do czegoś nowego. Może warto własnoręcznie wykonać niebanalny prezent dla rodziny lub znajomych?

Sportowe samochody

Kolekcja samochodów powstała dla tych, którzy chcą przenieść haft na zupełnie nowy poziom. To klasyka w nowoczesnym wydaniu. Tylko dwa kolory haftu sprawią, że ta seria powstanie naprawdę szybko. Szybko można ją również oprawić, ponieważ standardowy wymiar 30x20 cm pasuje do większości ramek oferowanych przez sklepy z dodatkami do domu. Warto sobie wyobrazić radość syna lub wnuka, który na ścianie swojego pokoju zobaczy samochody wyhaftowane przez mamę lub babcię. Niewykluczone, że tata i dziadek będą się cieszyli jeszcze bardziej!
Kultowe motory

Seria z motorami ucieszy wszystkich miłośników tych niesamowitych maszyn. Nowoczesny design oraz szare passe-partout pozwolą jeszcze bardziej skupić spojrzenia na ich pięknych detalach. Tego typu wzory mogą być niebanalnym prezentem ślubnym dla młodej pary, która niedługo wprowadzi się do nowego mieszkania urządzonego np. w stylu skandynawskim. Mamy również nadzieję, że docenią je nie tylko panowie, ale również fanki motoryzacji.


Egzotyczne liście

Zielone liście monstery i innych roślin od kilku sezonów królują w naszych wnętrzach i modzie. Tym razem proponujemy ich nowocześniejszą wersję. Niezwykle łatwe do wykonania wzory można wyhaftować w kilka wieczorów i zrobić wrażenie na całej rodzinie. Standardową, czarną ramkę 20x30 cm lub większą z passe-partout można kupić praktycznie wszędzie. Tego typu obrazy będą pasowały do każdego koloru ścian, dając nam przyjemny widok na roślinność w nowym wydaniu.Eleganckie nakrycie stołu

Nowoczesne mogą być także ozdoby ławy lub stołu. Dzięki zastosowaniu tej samej kolorystyki, co na obrazach, nasze domy będą wyglądały spójnie i elegancko. Szybki do wykonania i pasujący do wszystkiego bieżnik w formie szarfy na pewno ucieszy obdarowanych nim przyjaciół.Aplikacja Coricamo Cross Stitch

Nowocześniejszy staje się także sposób korzystania ze wzorów do haftu. Możemy wspierać ekologię, rezygnując z drukowanych wzorów papierowych i korzystając ze schematów wyświetlanych na ekranie smartfona. To nie tylko najmodniejszy sposób haftowania, ale także wiele możliwości wyświetlania wzoru w taki sposób, jaki jest nam najbardziej wygodny.

Pobierz bezpłatną aplikację

Aplikacja działa na na telefonie lub tablecie z systemem Android powyżej 5.0. Nie działa na telefonach iPhone, komputerach i laptopach. Aplikacja nie otwiera plików w formacie PDF.

Zobacz bezpłatne wzory

Zobacz instrukcję  z funkcjami programu

Haftuj z naszą aplikacją i przekonaj się, jakie to łatwe!

Chyba udowodniliśmy, że WARTO HAFTOWAĆ nowoczesne wzory, w nowoczesny sposób!

Menu

Oglądane

Menu

Home

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się