×

Jaki kolor tkaniny do haftu wybrać?

Dodany dnia21.03.2022 4223
Ulubione1Widzisz piękny wzór do haftu i pojawia się to ważne pytanie: Jaki kolor tkaniny byłby najbardziej odpowiedni, aby wyeksponować ten piękny wzór do haftowania? Przychodzimy z pomocą, bo wiemy jak ważny jest dobór koloru tkaniny do haftu. Przyjrzyjmy się im.

1. Aida w kolorze białym

Biały kolor wielokroć niezawodny, ale czy zawsze trafiony? Wyobraź sobie białe płatki śniegu na białym materiale. Biała aida do haftu z pewnością sprawdzi się do wzorów, w których  biały kolor muliny nie dominuje.

2. Aida w kolorze granatowym

Granatowy to zdecydowany kolor, który najlepiej sprawdzi się w połączeniu z jasnymi haftami. Granatowa aida z wyhaftowanym wzorem stwarza ciepły przytulny klimat. Świetnie się prezentuje w małych haftach użytkowych jako ozdoba świąteczna lub bieżnik na stolik kawowy.

3. Aida w kolorze łososiowym

Łososiowy kolor stanowi formę pośrednią pomiędzy soczystym kolorem brzoskwini a delikatnym nieco pudrowym różem. Błysk w oku pojawi się, gdy połączysz taki subtelny dziewczęcy łososiowy kolor aidy do haftu z wzorem metryczki, czy słodkich pluszaków do pokoju małej księżniczki.

4. Aida w kolorze cappuccino

Cappuccino to nie tylko jedna z ulubionych propozycji kawowych, to kolor aidy do haftu, który zawsze przenosi nas wraz z wyhaftowanymi wzorami do przyjemnych wspomnień.

5. Aida w kolorze ecru

Ecru ociepli wizualnie nasz wzór. Czy aidę do haftu w kolorze ercu można użyć zamiast białej? A czemu by nie? - można by odpowiedzieć.

6. Aida w kolorze czarnym

Czarny kolor kanwy do haftu z pewnością podkreśla kolory mulin użyte we wzorze, nadaje głębi i wprowadza nutkę tajemniczości. Haftując na czarnej aidzie warto sprawdzić się i przekonać, czy na pewno haft na niej jest tak wymagający jak to niektórzy mówią?

7. Aida w kolorze niebieskim

Niebieski kolor tkaniny do haftu - czy jest odpowiedni tylko dla haftów dziecięcych? Oczywiście, że nie! - odpowie tak każdy, kto kocha ten kolor.

8. Aida w kolorze zielonym

Zielony zachwyca nie tylko na wiosnę. Zielona kanwa do haftowania przyczynia się do nadania świątecznego klimatu nie tylko Bożonarodzeniowym wzorom do wyszywania.


9. Aida w kolorze czerwonym

Czerwony kolor aidy jest jak miłość, która przyciąga, soczyście smakuje i nie da się bez niej żyć! Walentynkowy haft krzyżykowy na czerwonym tle do haftu z lśniąco białą muliną to olśniewające połączenie. Warto się przekonać, że tak jest.

10. Aida w kolorze szarym

Szary brzmi ponuro? A nie powinien! Szara tkanina do haftowania, to klasyka z elegancją, która każdemu z wyhaftowanych wzorów zapewni piękną i subtelną oprawę.

11. Aida w kolorze grafitowym

Grafitowy kolor tkaniny do haftu to nowe odkrycie wśród hafciarzy! Kto raz spróbuje, ten się zachwyci i nie rozczaruje.

Takiego bogactwa kolorów nie musisz daleko szukać, aby znaleźć dla siebie odpowiedni materiał do haftowania. Wystarczy, że klikniesz tu, a przed Twoimi oczyma pojawi się pełnia barw naszych tkanin do haftu. Zapraszamy!

Wszystkie kolory kanw typu aida do haftu krzyżykowego można kupić w sklepie Coricamo:

ZOBACZ WSZYTSKIE KOLORY

Menu

Oglądane

Menu

Home

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się