Nowy numer Igłą Malowane 4/2019

Czasopisma 04-06-2019
Nowy numer Igłą Malowane 4/2019

Wyczaruj letnie klimaty z Igłą Malowane 4/2019

Marzenia o zatrzymaniu lata mogą się spełnić dzięki najnowszemu wydaniu Igłą Malowane 4/2019. Letnie kwiaty, sielski, górski widoczek i tygrys z egzotycznych podróży pozwolą poczuć ciepło lata przez cały rok!

... i to wszystko za jedyne 9,70 zł za czasopismo
czyli tylko ok. 0,88 zł za jeden wzór!

Już 21.06.2019 zapraszamy do kiosków i saloników prasowych.


Do kupienia w kioskach i salonikach prasowych

ZOBACZ PREZENTACJĘ


KOBIECE KWIATY

Maki, to najpiękniejszy letni kwiat. Każda tajemnicza dama z pewnością zechce je mieć do swojej kolekcji kwiatów 3D. A na wypadek deszczu - parasol kwitnących róż.


WYCIECZKA SZLAKIEM GRZYBÓW

Dla kochających wypady do lasu mamy górskie chaty. Po drodze na szczyt można podziwiać okazałe grzyby. Uwaga! Nie wszystkie nadają się do zjedzenia!


LETNIA EGZOTYKA

Tygrysica z małym tygryskiem leniwie odpoczywa w słońcu Afryki. Jeśli trudno jest zobaczyć taki obrazek podczas egzotycznych podróży, to zawsze można go wyhaftować jako obrazek lub poduszkę!

STÓPKI Z OKAZJI NARODZIN

Czyż te małe stópki nie są słodkie? Każda młoda mama ucieszy się z takiego prezentu z okazji narodzin ukochanego maluszka.


ŻYCZENIA Z UŚMIECHEM

Kartki z życzeniami urodzinowymi mogą być trendy! Sprawią to emotikony, które wyrażą wszystkie nasze uczucia dla obdarowanej osoby.PRENUMERATA

Cena w prenumeracie jednego egzemplarza wynosi tyle samo, co cena w kiosku, czyli 9,70 zł. Mimo wszystko prenumerata pozwala na oszczędności, ponieważ do opłaty za prenumeratę nie doliczamy kosztów wysyłki, a gazetkę otrzymują Państwo bezpośrednio do domu, bez konieczności szukania jej w kioskach. Prenumerata obejmuje kolejne numery wydawane po dokonaniu zamówienia. W ramach prenumeraty nie wysyłamy numerów archiwalnych. Dostawa tylko na terenie Polski.

ZAMÓW PRENUMERATĘ