Pokazuje 49 - 72 z 2685 elementów
Pokazuje 49 - 72 z 2685 elementów

Kiedy inwencja twórcza musi się odnowić, czyli jak naładować swoje wewnętrzne baterie

Zarówno będąc początkującym, jak i bardziej zaawansowanym pasjonatem robótek ręcznych, czasem brakuje inspiracji, natchnienia lub własnego pomysłu. A może po prostu czujesz się zmęczony tworzeniem haftowanych dzieł sztuki, chcesz to robić dalej, ale przy nieco mniejszym wysiłku umysłowym? Proste wzory do haftowania okażą się w takim wypadku zbawienne. Dzięki nim będziesz mógł posłużyć się istniejącymi już wzorami, żeby stworzyć obraz. Jednocześnie nabierzesz siły, zbierzesz myśli i zrelaksujesz umysł przed stworzeniem swojej własnej koncepcji.

Kiedy namalowanie własnego obrazu nie jest możliwe… wyhaftuj go!

Obrazy do wyszywania, to tylko jeden ze sposobów haftowania krzyżykami lub wzorem gobelinowym. Obok poduszek, zegarów i obrusów, większą uwagę warto poświęcić obrazom, do których w niezliczonej ilości można przypisać wzory do wyszywania na płótnie, jakim jest kanwa czy aida. To świetna alternatywa do wydawania pieniędzy na dzieła sztuki tworzone przez słynnych artystów. Dzięki wzorom do wyszywania na płótnie sam możesz stworzyć prawdziwe obrazy oparte na naszych wzorach do haftowania. Obrazy do wyszywania, które znajdziesz w naszej ofercie, różnią się nie tylko rozmiarem, ale także ceną, ilością kolorów i tematyką. Można wybierać kwiaty, pejzaże, zwierzętamotywy dziecięce oraz wzory na różne okazje. Znajdziesz tu też wzory do haftu drukowane z poduszkami, serwetkami czy zegarami i wiele, wiele innych. Nieważne, co wybierzesz, sukces murowany, a raczej „wyszywany”!

Od kwiatowych łąk po lasy elfów

Wydawać się może, że wzór kwiatowy będzie jednym z łatwiejszych do wyhaftowania. Obok wzorów hibiskusa, słoneczników i róż możesz wybrać obrazy do wyszywania z martwą naturą, w których rośliny połączone są z koszykami, wazami, motylami i drzwiami. Jeśli znudzą Ci się kwiaty, możesz się skupić na innych motywach martwej natury, wśród których królujeZłota monstera”. W naszej ofercie do wyboru masz prawdziwe kulinarne przepisy do wyhaftowania, apetyczne potrawy, a także kieliszki i ciekawe łapacze snów. Jeśli ostatnie z wymienionych w szczególności trafiło w Twój gust, skieruj swoją uwagę na etniczne obrazy do wyszywania, w tym wzory łowickie lub „Skandynawskie serce”. Obrazy do wyszywania, etniczne szczególnie pasować będą do ekologicznych wnętrz. Jeśli wciąż poszukujesz czegoś innego lub bardziej szczegółowego i wielobarwnego, wybierz wzory do wyszywania z pejzażami. Warto je połączyć z motywami marynistycznymi statków, portów, plaż i zachodów słońca lub z postaciami kolorowych przechodniów, spacerujących pod parasolami.

W tajemniczym ogrodzie…

Wielu osobom kwiaty kojarzą się z wiązanką wręczaną na urodziny, imieniny członka rodziny lub na randce. Wzory haftu krzyżykowego kwiatowe mogą być jednak równie miłym prezentem. Wyrażają Twoje zaangażowanie, umiejętności i serce, jakie włożyłeś w ich przygotowanie specjalnie dla bliskiej Ci osoby. Jest to po prostu znacznie kreatywniejszy prezent niż wszystkim znane kwiaty cięte lub doniczkowe. To tylko jeden z powodów, dla których warto połączyć haft krzyżykowy, kwiaty, igłę i czyjeś zręczne ręce. Jeśli nie szykuje się żadna okazja, wyszyj kwiaty po prostu dla siebie. Będzie to miła odmiana, a zarazem odpoczynek od pracy. Wyhaftuj swój własny tajemniczy ogród, który zamiast zapachu miodu i pyłku zapewni Ci delikatny dotyk muliny i piękne zdobienia. Na końcu będziesz podziwiać swój ogród, kiedy ten zawiśnie na ścianie w jednym z Twoich pokoi.

Z igłą w świecie zwierząt lub z Biblią u boku

W Coricamo wszyscy znajdą coś dla siebie. Interesują Cię tylko i wyłącznie zwierzęta? Wybierz obrazy do wyszywania ze zwierzętami! W ofercie znajdziesz zarówno coś ze świata mikro - ważki, pszczoły, jak i makro - sowy, psy, konie. Wzory ze zwierzętami mogą być magiczne, mozaikowe, realistyczne lub koronkowe - przy takiej liczbie wzorów do wyboru obrazy do wyszywania ze zwierzętami będą odpowiednie dla każdego!

W co włożyć igłę?

Dla ekologów i fanów roślinności wzory do haftu z pejzażami z pewnością będą strzałem w dziesiątkę. W ofercie mamy kilka serii pór roku. Kiedy za oknem pada deszcz, proste wzory do haftowania pokażą Ci, jak za pomocą zaledwie kilku nici możesz uwiecznić rozkwitającą wiosnę, kwiatowe lato, barwną jesień lub mroźną zimę. Cokolwiek wybierzesz, po skończeniu swojego własnego dzieła sztuki z pewnością poczujesz chęć skupienia się na kolejnym wzorze do haftu krzyżykowego.

Jeśli zamierzasz skupić się na motywach, które nawiązują do Twojego światopoglądu i wiary, wybierz obrazy do wyszywania religijne. Wiele z nich to wzory zdjęte wprost ze słynnych ikon lub obrazów, a nawet z portretów papieża. Nieważne, które z tych słynnych przedstawień wybierzesz, będą one świetnymi prezentami od serca na komunię lub chrzciny. To tylko kilka z naszych propozycji - a jest ich znacznie więcej!