Coricamo Handmade
  • English
  • Deutch
  • Cesky
  • Italian

Organizatorzy:

Patronat medialny:

Prowadzisz bloga związanego z rękodziełem? Weź udział w konkursie.
Zgłoś swój blog i zostań Najbardziej Twórczo Zakręconym blogerem w Internecie!
Regulamin konkursu

Sortuj wg:

mamusiaiblanusia.blogspot.com

mamusiaiblanusia.blogspot.com

Blog o tematyce DIY a większość prac, to te na szydełku. Tworze dla dzieci i dla siebie.

Link do bloga: http://mamusiaiblanusia.blogspot.com

21
poligon-domowy.blogspot.com

poligon-domowy.blogspot.com

Odrobina codzienności, rękodzieła, biżuterii i innych drobiazgów... ostatnio bransoletki, ozdobne kubki i głowa pełna pomysłów!

Link do bloga: http://www.poligon-domowy.blogspot.com

5
adzik-tworzy.blogspot.com/

adzik-tworzy.blogspot.com/

Szycie, malowanie ubrań, przeróbki starej biżuterii i tworzenie zupełnie nowych dodatków - to wszystko zobaczysz na blogu "Adzik tworzy!". Chcę pokazać ludziom, że rękodzieło to fajna pasja, którą warto się zarazić. Często zamiast kupić "gotowca" możemy wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć coś niepowtarzalnego i z duszą! A radość i satysfakcja ze zrobienia sobie nowej bransoletki czy uszycia torby na zakupy jest po prostu bezcenna.

Link do bloga: http://adzik-tworzy.blogspot.com/

16
olajokiel2.blogspot.com

olajokiel2.blogspot.com

Na moim blogu zamieszczam moje prace z wełny, wikliny papierowej, zamków, filcu oraz wiersze mojego autorstwa.

Link do bloga: http://olajokiel2.blogspot.com

8
monikanahamaku.blogspot.com/

monikanahamaku.blogspot.com/

Mój blog to odskocznia od codzienności i prozy życia, jest to blog o moich pracach, ale też o moich przemyśleniach o życiu. O tym co mnie nurtuje i czym chciałbym podzielić się z czytelnikami. Zapraszam do czytania i oglądania:)

Link do bloga: http://monikanahamaku.blogspot.com/

21
ladywithcrochet.blogspot.com

ladywithcrochet.blogspot.com

Blog o szydełkowaniu i nie tylko. W swoim blogu dzielę się mogą pasją do szydełka i nie tylko. Prezentuję także moje spotkania z rękodziełem w różnych miejscach, udzielam szydełkoporad, a także prowadzę przeglądy prasy.

Link do bloga: http://ladywithcrochet.blogspot.com

4
danutka38.blogspot.com/

danutka38.blogspot.com/

Moje cuda cudeńka to prawie 3-letni blog,który jest dla mnie odskocznią od codzienności ,bo na nim zapominam o kłopotach i w skupieniu mogę pokazywać prace ,które powstają w różnych technikach.Uwielbiam sam proces twórczy,poznawanie nowego i dokonalenie kunsztu i umiejętności do w miarę zadowalającego poziomu .Kiedy uda mi się to osiągnąć ,zmieniam technikę ,zaczynam się uczyć nowej, by po jakimś czasie z jeszcze większym zapałem powróćić do wcześniejszych . Na blogu można znaleźć prace z połączeń różnych technik,recyklingowe,z krepiny,papierowej wikliny,fascynuje mnie zimna porcelana ,różne rodzaje haftów,a ostatnio zaczęłam zgłąbiać tajniki tworzenia biżuterii. Prowadzę obrazkowe tutoriale i Cykliczną Zabawę Artystek Kolorystek , cieszącą się dużym powodzeniem wśród blogerek rękodzielniczych. Moją pasją jest też tworzenie kwiatów ze wszystkich dostępnych materiałów zaczynając od krepiny ,poprzez zimną porcelanę ,wstążeczki a kończąc na dmuchanym i bezużytecznych materacu Na blogu można znaleźć moje własne przemyślenia,dużą dawkę humoru i amatorskie fotki,które również sprawiają mi ogromną frajdę .

Link do bloga: http://danutka38.blogspot.com/

43
mojemaletworczeja.blogspot.com

mojemaletworczeja.blogspot.com

"Jestem zakręconą Agatką. Kocham hand made, podróże i folk" w moim kolorowym świecie wystarczą kolorowe tasiemki, nożyczki, klej, szpileczki, kawałek firanki, waciki kosmetyczne, styropian, farbki, albo słoma i z niczego można zrobić coś na prawdę fajnego. Tu rządzi wyobraźnia! Nie mogę określić czym dokładnie się zajmuję, bo cały czas poszukuję i uczę się nowych technik.

Link do bloga: http://mojemaletworczeja.blogspot.com

43
jjka07.blogspot.com

jjka07.blogspot.com

Na blogu prezentuje moje pasje robótkowe, czyli moje prace w różnych technikach: szydełkowe, na drutach, w technice decoupage, a nawet szyte. Ostatnio powracam do haftu krzyżykowego, filcu i soutage. Rękodziełem bawię się hobbystycznie już ponad 35 lat i jeszcze mi się nie znudziło.

Link do bloga: http://jjka07.blogspot.com

161
origamimodulowedariawilk.blogspot.com

origamimodulowedariawilk.blogspot.com

głównie wszystko robię sama również wszystkie fotografie. Oprócz origami modułowego czasami pokazuje coś innego np. szycie czy wydrapywanie różnych obrazków.

Link do bloga: http://www.origamimodulowedariawilk.blogspot.com

2
mojehaftowanki.blogspot.com/

mojehaftowanki.blogspot.com/

Blog o moich ukochanych krzyżykach i radości jaką mi dają :)

Link do bloga: http://mojehaftowanki.blogspot.com/

1
haftownia.blogspot.com/

haftownia.blogspot.com/

Lubię być twórcą, artystą, a mój blog powstał z zamiłowania do haftu krzyżykowego. Staram się w nim pokazać, że haft może być wykorzystywany przy tworzeniu przepięknych rzeczy, że to nie tylko obrazy, gobeliny, ale wspaniała technika, która w połączeniu z kreatywnością daje ogrom pomysłów na jego wykorzystanie. Drugą techniką, dzięki której powstają moje prace jest decoupage. Ponadto, jak na niespokojną dusze przystało, czasem coś uszyję, czasem namaluję, powycianam... Wszystkiego nauczyłam się sama, a w swoich pracach staram się łączyć estetykę z funkcjonalnością oraz dbałością o każdy szczegół.

Link do bloga: http://haftownia.blogspot.com/

22
prostejakdrut.com/

prostejakdrut.com/

Hasło przewodnie bloga to "motkiem i młotkiem, czyli życie geologa/budowlańca w swetrze". Na blogu zamieszczam prace rękodzielnicze, które wykonuję różnymi technikami (szydełko, druty, decoupage, beading, frywolitka, od czasu do czasu - inny rodzaj handmade, czyli prace budowlane). Publikuję także kursy, inspiracje i recenzje artykułów rękodzielniczych. A do tego, co czwartek, zapraszam do siebie innych Twórców, którzy opowiadają o swoich dziełach. Zapraszam :)

Link do bloga: http://www.prostejakdrut.com/

59
wyszywanko.blogspot.com/

wyszywanko.blogspot.com/

"Wyszywanko" to nie tylko różne prace haftowane i nie tylko krzyżyki. Trochę szycia, trochę mozaiki, niewiele szydełka. I różne przemyślenia - odzwierciedlenie mojego robótkowego ADHD :)

Link do bloga: http://wyszywanko.blogspot.com/

44
zza-azurkow.blogspot.com

zza-azurkow.blogspot.com

Mój blog traktuje głównie o dłubaniu różnych robótek, bo tak naprawdę chyba głównie na tym mija czas wolny wszystkim Robótkowiczom. Mam więcej pomysłów niż rąk do ich realizacji, ale robię co mogę ;) Tym bardziej, że oprócz pomysłów mam też sporo gazetek ze wzorami, do których też czasem zaglądam... Zapraszam gorąco na mojego bloga i do komentowania moich "dłubanek" :)

Link do bloga: http://zza-azurkow.blogspot.com

0
pasjeodnalezione.blogspot.com/

pasjeodnalezione.blogspot.com/

Haft krzyżykowy jest moją wielką pasją i od ponad 5 lat stanowi główny temat bloga. Jest on internetowym pamiętnikiem moich zmagań w tej dziedzinie, ale zamieszczam tam też informacje, porady i testy, które są pomocne przy hafcie. Także często wspominam w postach o ciekawych wydarzeniach robótkowych. Niezmiennie od kilku lat jestem zakochana w magicznym świecie celtyckich stworów, co widać w mojej twórczości. Właśnie to m. in. skłoniło mnie do tworzenia z powodzeniem własnych schematów do haftu.

Link do bloga: http://pasjeodnalezione.blogspot.com/

31
igielkowo.blogspot.com

igielkowo.blogspot.com

Blog przedstawia moją pasję-haft krzyżykowy. Z radością dzielę się postępem prac, nad którymi pracuję. Z chęcią uczę się też nowych rzeczy. Choć czas, który mogę poświęcić na swoje hobby jest skromny, staram się na bieżąco zamieszczać rezultaty. Nie jestem mistrzynią w pisaniu ale zapraszam Was do zaglądania-każdy zostawiony komentarz lub oddany na mój dziennik głos to zastrzyk energii i motywacja do dalszego działania.

Link do bloga: http://www.igielkowo.blogspot.com

3
kolorowe-fantazje.blogspot.fr/

kolorowe-fantazje.blogspot.fr/

Mieszanka kolorów, radość i pozytywna energia, to główne składniki mojego bloga. Miejsce gdzie haft sprawia, że marzenia się spełniają. Zapraszam na magiczną wizytę do Kolorowych Fantazji.

Link do bloga: http://kolorowe-fantazje.blogspot.fr/

3
lalabaj.wordpress.com

lalabaj.wordpress.com

Na moim blogu prezentuję prace związane z moją pasją: szeroko pojętym szyciem: patchwork, art quilting, ubrania oraz lalki. Staram się umieszczać również informacje, które mogą się przydać czytelnikom: moje ulubione tutoriale szyciowe, książki i czasopisma.

Link do bloga: http://lalabaj.wordpress.com

21
tkasia79.blogspot.com/

tkasia79.blogspot.com/

Na skrzydłach z nut uciekam w krainę pasji i marzeń..... Już sam tytuł bloga wskazuje, że blog jest poświęcony mojemu hobby, którym jest przede wszystkim haft krzyżykowy i szydełko. Ponieważ interesuje mnie wiele innych technik z pewnością pojawią się jeszcze inne techniki rękodzielnicze. Zapraszam :)

Link do bloga: http://tkasia79.blogspot.com/

6
laboratoriumdzejnej.blogspot.com

laboratoriumdzejnej.blogspot.com

Mój blog, to moje miejsce, w którym dzielę się tym co tworzę po pracy. Prowadzę go od 3,5 roku i w tym czasie, na blogu królowały różne techniki. Obecnie najwięcej tworzę prac scrapbookingowych, ale haft krzyżykowy zawsze jest bliski memu sercu. Podobnie szydełkowanie i poznawanie wciąż nowych technik. Ostatnio zafascynowałam się patchworkiem, który próbuję opanować.

Link do bloga: http://www.laboratoriumdzejnej.blogspot.com

7
wdomuiogrodziekasi.blogspot.com/

wdomuiogrodziekasi.blogspot.com/

Na blogu prezentuje swoje prace - na szydełku, haftowane, uszyte na maszynie, pomysły na aranżację w ogrodzie i na tarasie. Większość z prac powstaje z wykorzystaniem przedmiotów i materiałów nagromadzonych w domu lub po przeróbkach oryginalnych przedmiotów. Ostatnio zgłębiam tajniki i testuję wyrób domowych nalewek.

Link do bloga: http://wdomuiogrodziekasi.blogspot.com/

2
decolusia.wordpress.com

decolusia.wordpress.com

Wykonuję dekoracje w większości metodą decoupage, w swoich pracach często stosuję farby do witraży. Bardzo lubię dekorować przedmioty dla dzieci, stąd również na moim blogu witrażyki, które wykonałam własnoręcznie (niestety teraz odeszły na dalszy plan). Tworzę dla swoich bliskich i znajomych, od niedawna próbuję swoich sił w cardmakingu.

Link do bloga: http://decolusia.wordpress.com

0
wyszydelkowana.pl

wyszydelkowana.pl

Blog, na którym przedstawiam moje prace, a także piszę kursy i tutoriale oraz nagrywam filmy instruktażowe. Znaleźć tam można nie tylko szydełko, lecz również knooking, druty, frywolitkę i beading.

Link do bloga: http://www.wyszydelkowana.pl

54
ojahandmade.blogspot.com/

ojahandmade.blogspot.com/

OjaHandmade czyli blog prowadzony przez rękodzielniczą Olę. Najczęściej wykonuję rzeczy z filcu jak np. torby, torebki czy etui na telefony, jednak nie brakuje u mnie też odrobiny biżuterii. Uwielbiam poznawać nowe techniki i się nimi bawić, tworząc przy okazji piękne rzeczy.

Link do bloga: http://ojahandmade.blogspot.com/

3
pasjetes.blogspot.com/

pasjetes.blogspot.com/

Blog poświęcony jest mojemu hobby, Znajdziecie tutaj nie tylko haft krzyżykowy, ale też frywolitkę, biżuterię i wiele innych ciekawych rzeczy.Wszystkich serdecznie zapraszam do mnie.

Link do bloga: http://pasjetes.blogspot.com/

2
wioletkowyskraweknieba.blogspot.com/

wioletkowyskraweknieba.blogspot.com/

Na moim blogu dzielę się z wami moimi pasjami do robótek ręcznych. Głównie sa to rzeczy wykonane na drutach czy szydełku, ale również filcuję czy też robi biżuterię techniką szydełkow-koralikową. Staram się również łączyć rózne techniki tworzenia ze sobą szydełko z filcem czy też haftem. Zapraszam na swojego bloga do oglądania moich małych dzieł.

Link do bloga: http://wioletkowyskraweknieba.blogspot.com/

207
anja-mojepasje.blogspot.com/

anja-mojepasje.blogspot.com/

Jestem zakręconą maniaczką robótek ręcznych. Mam dwie pasje, którym najczęściej poświęcam swój czas wolny. To haft krzyżykowy i tworzenie kartek. Uwielbiam też próbować i ostatnio zakręciłam się na beading, Ja po prostu nie lubię się nudzić. Zapraszam

Link do bloga: http://anja-mojepasje.blogspot.com/

3
jamiolowopl.blogspot.com/

jamiolowopl.blogspot.com/

Lubię twórczość handmade, bo urzeka kolorami, wzorami, formami i nieograniczonymi możliwościami wyobraźni, dlatego w swoich pracach stosuję różne techniki, dbając o estetykę i funkcjonalność przedmiotów, które tworzę. Ponadto czytam, bo lubię...

Link do bloga: http://jamiolowopl.blogspot.com/

10
gosiazoltek.blogspot.ie/

gosiazoltek.blogspot.ie/

Zapraszam do mojego magicznego miejsca malowanego igłą.

Link do bloga: http://gosiazoltek.blogspot.ie/

6
udzastii.blogspot.com/

udzastii.blogspot.com/

Blog niedawno obchodził 3 rocznicę. Staram się aby zawsze coś na nim się działo. Przedstawiam głównie scrapbooking, szydełko, decoupage, ale tez wiele innych. Przedstawiam swoje hobby, któremu poświęcam dużo czasu. Próbuję różnych technik, służę pomocą kiedy tylko mogę. Dzielę się z innymi tym co kocham, czerpię inspirację ze wszystkiego. Do działania napędzają mnie odwiedzający.

Link do bloga: http://udzastii.blogspot.com/

7
miskoweprace.blogspot.com/

miskoweprace.blogspot.com/

Na moim blogu pokazuję moje własnoręcznie wykonane prace. Głównie zajmuję się haftem matematycznym i krzyżykowym, ale próbuję sił w różnych technikach.

Link do bloga: http://miskoweprace.blogspot.com/

1
adrianna-pracaipasja.blogspot.com/

adrianna-pracaipasja.blogspot.com/

Tworzę - nie tylko szyje, robie karty, czy wyszywam. Tworzę pomoc edykacyjne dla małych dziei oraz do terapii logopedycznej dzieci i dorosłych.

Link do bloga: http://adrianna-pracaipasja.blogspot.com/

1
agolloarte.blogspot.com

agolloarte.blogspot.com

Blog prezentuje moje twórcze podróże, przede wszystkim w świecie biżuterii, ale nie brakuje w nim też niespodzianek, typu: decoupage, szycie czy kulinaria. Pasjonują mnie wyroby ręcznie wykonane, które mają w sobie ukrytą duszę twórcy, a na zewnątrz emanują pięknem i artyzmem.

Link do bloga: http://agolloarte.blogspot.com

1
po-godzinach.com

po-godzinach.com

Strona powstała pod koniec 2012 roku, gdy postanowiłam podzielić się z innymi tym, co robiłam i robię w kilku znanych mi technikach. Większość, to moje bieżące prace, ale udaje mi się również docierać do rzeczy wykonanych nawet kilka lat przed powstaniem strony. W swoich pracach wykorzystuję szydełko, koraliki, haft krzyżykowy, a od niedawna i druty. Jest tu wszystko to co powstaje w wolnej chwili w ramach relaksu po pracy i czasami uszczęśliwienia siostrzenicy :-)

Link do bloga: http://po-godzinach.com

1
mojeszydelkoweprzygody.blogspot.de/

mojeszydelkoweprzygody.blogspot.de/

Generalnie uwielbiam szydelkowac. Szydelkowanie ma tyle roznych ciekawych odmian- ostatnio probowalam sil w koronce brugijskiej, ale im glebiej wchodze w las, czyli szydelkowanie tym bardziej wiadac wiecej niezbadanych terenow. Szydelkuje drobiazgi od maskotek, az po duze prace- ubrania, chusty, obrusy, szale... Najbardziej lubie szydelkowac serwetki i kuchenne lapki. Dodatkowo dziergam na drutach: maskotki, ubrania, szale, chusty, czapki, skarpetki... Kolejna wielka moja pasja jest rysowanie i malowanie: tematyka od portertow poprzez kwiaty, martwe natury, pejzaze, zwierzeta, abstrakcje. W olowku, sepii, rysiku, kredki, olejne pastele, kredki akwarelowe, akwarela, akryle. Ostatnio ta wlasnie czesc mojej tworczosci pojawia sie chyba najczesciej. Czasami robie tez wycinanki, "bardzo nieprofesjonalne kartki" i inne prace papierowe... ;) Troche tez szyje, ale jak na razie dosc latwe rzeczy. Czasami pojawiaja sie prace florystyczne.

Link do bloga: http://www.mojeszydelkoweprzygody.blogspot.de/

6
wsiecinitekiniteczek.blogspot.com/

wsiecinitekiniteczek.blogspot.com/

Blog W sieci nitek i niteczek pokazuje moją przygodę z rękodziełem a w szczególności z sutaszem i frywolitką. Jest to moja pasja dzięki której mogę odpocząć a przy okazji stworzyć coś niepowtarzalnego.

Link do bloga: http://wsiecinitekiniteczek.blogspot.com/

4
agdiablom.blogspot.com/

agdiablom.blogspot.com/

Blog "Na tamborku u Agnieszki" powstał w maju 2014 r. Jest to miejsce, w którym dzielę się z odwiedzającymi moją pasją , czyli haftem krzyżykowym. Chwile spędzone z kanwą i tamborkiem to dla mnie odskocznia od dnia codziennego. Zapraszam do mojego świata malowanego igłą i nitką :)

Link do bloga: http://agdiablom.blogspot.com/

37
iwakki.blogspot.nl/

iwakki.blogspot.nl/

Moja pasja: projektowanie ubioru, wykonywanie konstrukcji damskiej i dziecięcej, szycie, pomysły / zrób to sama, pomysły do domu, malowanie oraz szycie eko torebek.

Link do bloga: http://iwakki.blogspot.nl/

2
manufakturarozmaitosci.blogspot.com

manufakturarozmaitosci.blogspot.com

Manufaktura Rozmaitości powstała w połowie marca 2015 roku i jest blogiem kreatywno - lifestylowym. Uwielbiam tworzyć i poznwać nowe techniki, a także eksperymentować, nic tak mnie nie cieszy jak nowe, twórcze hobby, które daje mi spełnienie. Czasem potrafię spędzić cały dzień przed ekranem komputera, szukając ciekawych pomysłów i rozwiązań :) Na blogu dzielę się z Czytelnikami moimi pasjami - rękodziełem, a w szczególności haftem krzyżykowym i scrapbookingiem, pmysłami DIY, drobnymi, domowymi radami, czy szeroko pojętym lifestylem.

Link do bloga: http://manufakturarozmaitosci.blogspot.com

2
aniajura.blogspot.com

aniajura.blogspot.com

Bloga pt."I wyszło szydło z worka" prowadzę od ponad pięciu lat. Zaczęłam od prezentacji biżuterii szydełkowej i koralikowej, potem doszły maskotki szydełkowe, a na końcu przedmioty ozdabiane metodą decoupage. Aktualnie skupiam się na szydełku i decu. Nie wyobrażam sobie życia bez blogowania! Oprócz prac na łamach bloga pokazuję cząstkę siebie - opowiadam o ważnych wydarzeniach z życia, sukcesach i porażkach. Wszystkie zdjęcia prezentowane na blogu są mojego autorstwa.

Link do bloga: http://aniajura.blogspot.com

12
scrapbookingwedlugjoasi.blogspot.com/

scrapbookingwedlugjoasi.blogspot.com/

Na swoim blogu prezentuję głównie prace w technice scrapbookingu. uwielbiam też mixed media. Poza tym można u mnie znaleźć haft sutasz, haft krzyżykowy oraz szydełkowanie. Lubię pracować na podstawie wzorów, ale często dodaję cząstkę "siebie". Mój blog jest dla mnie formą spędzania wolnego czasu i okazją do rozwoju :)

Link do bloga: http://scrapbookingwedlugjoasi.blogspot.com/

0
decupogodzinach.blogspot.com

decupogodzinach.blogspot.com

Zapraszam do miejsca, w którym po godzinach zwykłe rzeczy nabierają charakteru.

Link do bloga: http://decupogodzinach.blogspot.com

1
wharmonii.blogspot.com

wharmonii.blogspot.com

Mój blog nazwałam "W harmonii", bo lubię kiedy wszystko wokół mnie jest uporządkowane, kiedy grają kolory, światło, przestrzeń. Piszę o moich pasjach, odczuciach, wrażeniach. Cieszy mnie każdy detal, mały kwiatek, a w pięknie znajduję wyciszenie i radość. Na blogu pokazuję dekoracje, przepisy kulinarne i to, co mnie inspiruje. Najwięcej jednak czasu poświęcam na prezentację własnych projektów wydzierganych z włóczki na drutach. Robię sukienki, płaszczyki, swetry,tuniki, kominy, czapki, etole, narzutki, ubieram laki waldorfskie. Prowadzeniem bloga zajmuję się od ponad roku. W tym czasie powstało ponad 280 postów. Pozdrawiam i zapraszam do lektury.

Link do bloga: http://wharmonii.blogspot.com

5
facebook.com/malasztukareczniemalowane

facebook.com/malasztukareczniemalowane

Zapraszam do świata malowanego wszystkimi kolorami tęczy, do świata gdzie wyobraźnia dyktuje dane kolory gdzie ręka prowadzi pędzel i powstają małe dzieła sztuki, zapraszam Was do mojego malarskiego świata

Link do bloga: http://www.facebook.com/malasztukareczniemalowane

34
wojciacho.blogspot.com/

wojciacho.blogspot.com/

Na blogu prezentuję prace wykonane haftem krzyżykowym, wstążeczkowym, szydełkiem i innymi technikami. Korzystam ze wzorów, ale często je modyfikuję i coś zmieniam. W zależności od potrzeb przygotowuję kartki okolicznościowe. Często w swoich pracach łączę różne techniki, lubię robić wszystko "po swojemu". Lubię rękodzieło, jest odskocznią od stresującej codzienności :)

Link do bloga: http://wojciacho.blogspot.com/

2
kulskowo.blogspot.com/

kulskowo.blogspot.com/

Zakochałam się w hafcie krzyżykowym i to on głównie króluje na moim blogu :) Możecie też zobaczyć moje zmagania z quilingiem, scrapbookingiem, filcem... Praktycznie we wszystkich używanych przez mnie technikach jestem samoukiem. Mój blog w czerwcu skończył roczek i ma już swoich miłośników.

Link do bloga: http://kulskowo.blogspot.com/

6
dch-haft.blogspot.com/

dch-haft.blogspot.com/

Haft jest moją pasją od lat. Tworzę w technice acupictury jak i haftu złotego. Moje obrazy "igłą malowane" podobnie jak w czasach średniowiecza skąd ta technika pochodzi, tworzę na podstawie własnych projektów. Swoją pasję staram się przekazać innym , dzieląc swoją wiedzą przy każdej możliwej okazji.

Link do bloga: http://dch-haft.blogspot.com/

8
haftowaniebebezet.blogspot.com/

haftowaniebebezet.blogspot.com/

Mój blog to miejsce, w którym dziele się z innymi tym, co zrobiły moje zdolne ręce. Jego tematyka jest różnorodna, jednakże dominuje haft krzyżykowy. Poza tym można znaleźć coś na temat szycia, biżuterii, książek, turystyki i mojej kolekcji naparstków. To miejsce, w które wkładam kawałek serca, aby jak najlepiej pokazać Wam to co robię.

Link do bloga: http://haftowaniebebezet.blogspot.com/

2
anek73.blogspot.com/

anek73.blogspot.com/

"Przystanek Kłodzko" to blog lifestylowy, jednak najwięcej miejsca poświęcam na nim swoim pasjom - są to: haft krzyżykowy, scrapbooking, fotografia, podróże, wiatraki i zwierzęta. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego miejsca na ziemi :)

Link do bloga: http://anek73.blogspot.com/

17
arttextillhouse.blogspot.com/

arttextillhouse.blogspot.com/

patchwork, wnętrza, pomysły, przepisy kulinarne, fotografia

Link do bloga: http://arttextillhouse.blogspot.com/

0
lawendowakrainarobotek.blogspot.com/

lawendowakrainarobotek.blogspot.com/

Jestem zakręconą hafciarką. O hafcie myślę na okrągło :) - to moja odskocznia od codzienności. I o tym właśnie jest mój blog. Bardzo chciałabym wpleść w mój robótkowy świat również inne techniki jak haft hardanger czy biżuteria sutasz i szydełko. Na to też przyjdzie czas, ale jak na razie za igiełkę chwytam w każdej wolnej chwili :).

Link do bloga: http://lawendowakrainarobotek.blogspot.com/

3
divianaart.blogspot.com/

divianaart.blogspot.com/

Blog jest o rękodziele, jego różych formach, własnych projektach jak i o życiu. Można na nim znaleźć tutoriale czy party jakie skupia rękodzielników. Na blogu najwięcej jest szycia ale jest też haft, biżuteria i inne pokrewne techniki, gdyż kocham wszystko co robione ręcznie i uwielbiam techniki łączyć ze sobą.

Link do bloga: http://divianaart.blogspot.com/

19
akrimdolls.blogspot.com/

akrimdolls.blogspot.com/

Mój blog jest zakręcony - tak jak ja :) Tworzę w bardzo wielu dziedzinach: haftuję, szydełkuję, szyję, robię karteczki, wianki i biżuterię. A ponadto zbieram lalki :) Także dzieje się u mnie dużo i kolorowo :D

Link do bloga: http://akrimdolls.blogspot.com/

10
pracownianati.blogspot.com/

pracownianati.blogspot.com/

Witam serdecznie. Prowadzę bloga na którym publikuję szeroko pojęte rękodzieło z głównym udziałem quillingu. Można na nim zobaczyć zarówno kartki z użyciem tej techniki jak i przedmioty codziennego użytku. Zapraszam.

Link do bloga: http://pracownianati.blogspot.com/

9
elementymojegozycia.blogspot.com/

elementymojegozycia.blogspot.com/

Miłośniczka haftu i decoupage, która stara się każdą wolną chwilę poświęcać na te właśnie zajęcia :) "Haftowanie to trochę niespotykane hobby u osoby tak nieuporządkowanej jak ja, lecz właśnie ta dokładność mnie w nim pociąga, złudzenie kontroli, które mi daje. Kiedy skupiam się nad nowym wzorem, nie potrafię myśleć o niczym innym. Chandra, poczucie winy, tęsknota - wszystko odpływa, zostaje tylko piękny mikroświat w moich dłoniach, błysk igły, tęcza kolorów nici, uspokajający reżim dyscypliny."

Link do bloga: http://elementymojegozycia.blogspot.com/

3
sciegiem-do-celu.blogspot.com/

sciegiem-do-celu.blogspot.com/

Daję tkaninom drugie życie. Szyję z prześcieradeł, zasłon, poszew kupionych za 1zł w sklepie z odzieżą używaną. Dodatkowo farbuję domowymi barwnikami, dzięki czemu wychodzą niespodziewane kolory.

Link do bloga: http://sciegiem-do-celu.blogspot.com/

4
hafcikixxx.blogspot.com

hafcikixxx.blogspot.com

Mój blog jest nowy, bo prowadzę go dopiero od wczoraj więc nie wiem czy wypada się w ogóle zgłaszać. Ale pomyślałam, że zgłosić się to nic złego najwyżej nic z tego.

Link do bloga: http://hafcikixxx.blogspot.com

1
eksperymentyzdrutami.blogspot.com

eksperymentyzdrutami.blogspot.com

Na moim blogu znajdują się akcesoria zrobione ręcznie na drutach. Do jednych z moich ulubionych rzeczy, które udało mi się zaprojektować i zaprezentować na blogu nalezą rękawiczki z długimi mankietami ozdobione wzorem plecionki. Dzięki warkoczom, które znajdują się na każdym z palców stały się spełnieniem marzeń z przeszłości.

Link do bloga: http://www.eksperymentyzdrutami.blogspot.com

23
haftowanyzakatek.blogspot.com/

haftowanyzakatek.blogspot.com/

Kolorowy świat haftu krzyżykowego. Blog poświęcony mojej pasji, która od niedawna rozkwitła na nowo.

Link do bloga: http://haftowanyzakatek.blogspot.com/

2
pasjonatymalgorzaty.pl

pasjonatymalgorzaty.pl

Witam;) Mój blog poświęcony jest pracom rękodzielniczym. Zakładając go, miałam zamiar głównie malować, ale przecież taki niespokojny ,,typ" jak ja, nie potrafi skupić się na jednym?! Zafascynowało mnie wiele technik, ale najbardziej podoba mi się zabawa z zimną porcelaną;) No i ostatnio zaczęłam ,,raczkować" w tworzeniu karteczek okolicznościowych;) A więc, tworzę i publikuję na blogu bez względu na to, czy praca jest udana czy też nie...) Zastanawiam się, czy mój blog w ogóle pasuje do tego konkursu? Co prawda jego autorka (czyli ja) ,,zakręcona" i to nie tylko twórczo, co odzwierciedlają nie tylko z posty, ale i ich tytuły.... Pozdrawiam;)

Link do bloga: http://www.pasjonatymalgorzaty.pl

7
krzyzykowe-szalenstwo.blogspot.com/

krzyzykowe-szalenstwo.blogspot.com/

Pasja to podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej rzeczywistości. Dla mnie taką pasją stał się haft krzyżykowy, któremu poświęcam każdą wolną chwilę.Znajomi śmieją się, że mam hafciarskie ADHD, ponieważ ciągle tworzę coś nowego. Wyszywam głównie obrazki, choć ostatnio zafascynowało mnie wykonywanie kartek, w które wplatam haft krzyżykowy. Swoje prace systematycznie prezentuję czytelnikom bloga. Mój blog istnieje prawie dwa lata i przez ten czas zyskał grono wiernych czytelników, o czym świadczy liczba ponad stu tysięcy wyświetleń.

Link do bloga: http://krzyzykowe-szalenstwo.blogspot.com/

20
mulinowehaftowanie.blogspot.it/

mulinowehaftowanie.blogspot.it/

Mulinowe malowanie pasjonujacej sie w hafcie krzyzykowym

Link do bloga: http://mulinowehaftowanie.blogspot.it/

1
hobbyata.blogspot.com/

hobbyata.blogspot.com/

Na moim blogu zgodnie z tytułem jest wszystko, czyli groch z kapustą: szeroko pojęte robótki ręczne, życie codzienne na wesoło i na poważnie. Pisanie na blogu to dla mnie relaks i odskocznia od codzienności. Zapraszam do czytania i oglądania.

Link do bloga: http://hobbyata.blogspot.com/

3
anielique.blogspot.com

anielique.blogspot.com

W wolnej chwili łapię za igłę i zagłębiam się w relaksujący świat krzyżyków. Jestem samoukiem, 10 lat temu spróbowałam pierwszy raz i do tej pory nie potrafię przestać :)

Link do bloga: http://anielique.blogspot.com

2
ladyveroniquesavage.blogspot.com/

ladyveroniquesavage.blogspot.com/

Witam, w tym zakręconym blogowym świecie jestem już niecałe 2 lata. Blog jest portfolio moich prac, które bądź to zostały podarowane, bądź sprzedane. Zajmuję się głównie haftem płaskim, wypełnianym i richelieu, ale również i krzyżykowym, czasem wpadną frywolitki i jajka karczochy. Mój rękodzielny świat jest bardzo kolorowy. Zapraszam.

Link do bloga: http://ladyveroniquesavage.blogspot.com/

0
krzyzykiiinnewybryki.blogspot.com/

krzyzykiiinnewybryki.blogspot.com/

Mój blog to moje wytchnienie...pokazuje na nim twory, które wychodzą w czasie wolnym, w czasie gdy mogę się zrelaksować przy hafcie krzyżykowym :) Na blogu zobaczycie co mnie inspiruje, co przyprawia o drżenie serca, co naprawdę liczy się w świecie pasji....zapraszam!

Link do bloga: http://krzyzykiiinnewybryki.blogspot.com/

15
hafcikicinka26.blox.pl

hafcikicinka26.blox.pl

Kocham haft i zakochuje się pomału w szydełkowaniu, w szczególności amigurumi.

Link do bloga: http://hafcikicinka26.blox.pl

3
sztukasplotu.blogspot.com/

sztukasplotu.blogspot.com/

Mój blog poświęcony jest rękodziełu, którym zajmuje się w zasadzie od dziecka. Interesuje mnie haft różnymi technikami, szydełkowanie, koronka frywolitkowa (w tym biżuteria czółenkowa) i w niewielkim stopniu koronka klockowa. Szyję też niewielkie formy, głównie zawieszki, saszetki i woreczki. Mam w planie również małe ozdoby z filcu. Lubię uczyć się od innych i udzielać pomocy, gdy jestem o to proszona :)

Link do bloga: http://sztukasplotu.blogspot.com/

4
iwanna59.blogspot.com/

iwanna59.blogspot.com/

Ręczne Robótki Anny to blog, który istnieje niecałe dwa lata. Pokazuje na nim prace wykonane w wielu technikach. Nie skupiam się na jednej dziedzinie rękodzieła. Mam kilka swoich ulubionych, ale jeszcze nie znalazłam tej jedynej, której chciałbym się poświęcić. Mam naturę niespokojnego ducha jak ja to określam robótkowe ADHD. Zazwyczaj mam zaczętych kilka prac w różnych technikach. Próbowałam swoich sił w wiklinie papierowej , decoupage, quillingu, hafcie krzyżykowym , matematycznym i wstążeczkowym. Robiłam kwiaty z krepiny i kartki okolicznościowe. Druty, szydełko i maszyna do szycia też nie są mi obce. A w planach jest jeszcze makrama, frywolitka i sutasz.

Link do bloga: http://iwanna59.blogspot.com/

18
mojezyciepasjauslane.blogspot.com/

mojezyciepasjauslane.blogspot.com/

Życie bez pasji byłoby dla mnie ... no wiecie życiem bez pasji, ale co to byłoby za życie :) Zapraszam na blog głównie o hafcie krzyżykowym, ale i o hafcie płaskim, tworzeniu kartek, troszkę o szyciu, czytaniu, gotowaniu, rodzinie, domu, ogrodzie itd.

Link do bloga: http://mojezyciepasjauslane.blogspot.com/

9
szydelkodrugiswiat.blogspot.com/

szydelkodrugiswiat.blogspot.com/

Szydełkowo zakręcony blog. Amigurumi, biżuteria szydełkowokoralikowa to wszystko i jeszcze więcej możecie znaleźć na moim blogu.

Link do bloga: http://szydelkodrugiswiat.blogspot.com/

69
galerianieprzemyslowa.blogspot.com/

galerianieprzemyslowa.blogspot.com/

Blog dotyczy głównie wykonywanej przeze mnie biżuterii w wielu technikach. Zaczynając od sutaszu przez beading do malowanych wisiorów i kaboszonów. Można u mnie znaleźć również biżuterię haftowaną, która powstaje przy cudnej współpracy z teściową. A ponieważ moja głowa jest pełna pomysłów zapragnęłam zmobilizować czytelników do tworzenia prostych projektów DIY. Tak powstał cykl inspiracji, który sama testuję a tym samych zachęcam do samodzielnego tworzenia.

Link do bloga: http://galerianieprzemyslowa.blogspot.com/

14
wiolinowo.blogspot.com/

wiolinowo.blogspot.com/

Mój blog niedawno obchodził pierwsze urodziny, jest moim rękodzielniczym pamiętnikiem... W tym zakręconym świecie....Haft krzyżykowy wygrywa i jest na pierwszym miejscu, ale są też prace decoupage, karczochy, trochę premier z maszyną w tle, biżuteria...Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie....

Link do bloga: http://wiolinowo.blogspot.com/

5
sosnowygaik.blogspot.com/

sosnowygaik.blogspot.com/

Zajmuję się różnymi technikami, a owoce moich działań prezentuję na swoim blogu. Przygodę z rękodziełem i blogiem rozpoczęłam od decoupage, jednak bardzo szybko zainteresowały mnie inne techniki. Bardzo lubię wykonywać kartki, tworzyć biżuterię. Od niedawna polubiłam się również z maszyną. Zapraszam do odwiedzin.

Link do bloga: http://sosnowygaik.blogspot.com/

23
mulinkowyswiat.blogspot.com/

mulinkowyswiat.blogspot.com/

Na swoim blogu prezentuję moje prace w technice haftu krzyżykowego. Najbardziej lubię haftować bardzo duże i skomplikowane wzory. Mój blog jest dla mnie formą pamiętnika, w którym mogę prezentować kolejne etapy pracy nad haftem a dodatkowo również dzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi techniki haftu krzyżykowego, nowych materiałów, akcesoriów itp.

Link do bloga: http://mulinkowyswiat.blogspot.com/

1
galeriarzeczyladnych.blogspot.com

galeriarzeczyladnych.blogspot.com

Na moim blogu można znaleźć ciasteczka, babeczki, warzywa i owoce. Wszystko wykonane jest na szydełku. Wszystkich chętnych zapraszam do mojego szydełkowego świata.

Link do bloga: http://galeriarzeczyladnych.blogspot.com

25
teresa-teresa1305.blogspot.com/

teresa-teresa1305.blogspot.com/

Zajmuję się głównie haftem krzyżykowym, haftem matematycznym, biżuterią zarówno z drobnych koralików jak i z dużych oraz gotowych modułów. Blog jest sposobem na pokazanie mojej twórczej duszy. Można tam znaleźć również scrapbookingowe kartki, trochę qillingu, a ostatnio też księgi okolicznościowe.

Link do bloga: http://teresa-teresa1305.blogspot.com/

5
pracevioli.blogspot.com/

pracevioli.blogspot.com/

Ze wszystkich rzeczy używanych do rękodzieła najbardziej lubię nici, plączę je szydełkiem, drutami, czółenkiem, igłą i maszyną. Czasem zdarza mi się zrobić coś innego...

Link do bloga: http://pracevioli.blogspot.com/

1
zaczarowanyzakatek.blogspot.com/

zaczarowanyzakatek.blogspot.com/

Moją pasją jest rękodzieło artystyczne. Mój blog poświęcony jest mojej pasji czyli temu co wyczarowuję przy pomocy rąk. W Zaczarowanym Zakątku można zobaczyć prace, które tworzę przy pomocy drutów, szydełka, techniki pergaminowej, haftu matematycznego, quilingu, igły i nitki czy maszyny do szycia. Jest to miejsce, w którym rodzi się sztuka i piękno ...

Link do bloga: http://zaczarowanyzakatek.blogspot.com/

7
szydelkowydrobiazg.blogspot.com/

szydelkowydrobiazg.blogspot.com/

Szydełkowy drobiazg to blog na którym pokazuję swoje prace w technice szydełkowej. Można tam również znaleźć inne techniki takie jak beading, szycie oraz decoupage. Blog istnieje od 2 lat i cały czas się rozwija. Pozdrawiam.

Link do bloga: http://szydelkowydrobiazg.blogspot.com/

2